Koreańska pielęgnacja
Ilość produktów: 1248
Beauty of Joseon
Rozjaśniające serum z witaminą C (Light On Serum - Centella + Vita C) BEAUTY OF JOSEON
59,00 zł brutto/1szt.(196,67 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Odżywcza pianka bąbelkująca do twarzy (1025 Dokdo Bubble Foam) Round Lab
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Regenerująca maska na noc (1025 Dokdo Sleeping Pack) Round Lab
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Nawilżająca maska w płachcie (Birch Juice Moisturizing Mask Sheet) Round Lab
8,11 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 13,51 zł/1szt.Cena regularna 9,00 zł brutto/1szt.(32,44 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Maska zmywalna z ekstraktem z ryżu i miodem (Ground Rice and Honey Glow Mask 150ml) Beauty of Joseon
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)

SookSkinCare
Urządzenie modelujące do twarzy i ciała (LIPOSCULPT PRO) SookSkinCare
1 299,00 zł brutto/1szt.

Holika Holika
Chłodzący spray przeciwsłoneczny (Aloe Cooling Sunscreen Spray 50SPF PA++++) Holika Holika
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon przeciw wypadaniu cienkich włosów 200 ml (Dermatical Hair-Loss Shampoo for Thin Hair) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(24,50 zł / 100ml brutto)

Lador
Delikatny szampon dla dzieci 350 ml (Kids Care Shampoo) LADOR
84,00 zł brutto/1szt.(24,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z miodem (Real Honey Luminous Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z ekstraktem z drzewa herbacianego (Real Tea Tree Calming Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Łagodzący krem do twarzy (CICA Metal Cream) Dr.Different
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Hipoalergiczna pianka do mycia twarzy (Zero Cleanser for Oily Skin) Dr.Different
94,00 zł brutto/1szt.(47,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Odżywcze serum w sprayu z białą truflą (White Truffle First Aromatic Spray Serum 60ml) d'Alba Piedmont
99,00 zł brutto/1szt.(165,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Odżywka do włosów niwelująca żółty odcień 300ml (Anti-Yellow Treatment) LADOR
69,00 zł brutto/1szt.(23,00 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Kawowy żel do mycia ciała (Coffe Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Kawowy balsam do ciała (Coffee Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Cukrowy żel do mycia ciała (Dalgona Suga Candy Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Mleczny toner z ceramidami (Moisturizing Milk Ceramide Toner) Kwailnara
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Nawilżający krem z ceramidami (Moisturizing Milk Ceramide Cream) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Bananowa pianka oczyszczająca (Banana Milk Cleansing Foam) Kwailnara
34,00 zł brutto/1szt.(28,33 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Brzoskwiniowa pianka oczyszczająca (Peach Milk Cleansing Foam) Kwailnara
34,00 zł brutto/1szt.(28,33 zł / 100g brutto)

G9Skin
Krem przeciwsłoneczny do twarzy (White In Milk Sun Plus SPF 50+/PA++++) G9SKIN
69,00 zł brutto/1szt.(172,50 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Łagodzące serum do twarzy (Pantherecipe Nonicica Soothing Serum) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Krem rozjaśniający przebarwienia (Rejurecipe TXA Cream) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Przeciwzmarszczkowy krem (Rejurecipe Baku:DN Cream) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

VT Cosmetics
Mikroigłowy booster poprawiający teksturę skóry (Reedle Shot 100) VT Cosmetics
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

VT Cosmetics
Mikroigłowy booster poprawiający teksturę skóry (Reedle Shot 300) VT Cosmetics
159,00 zł brutto/1szt.(318,00 zł / 100ml brutto)

VT Cosmetics
Mikroigłowy booster poprawiający teksturę skóry (Reedle Shot 50) VT Cosmetics
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

THE SAEM
Ryżowa maska w płachcie (Natural Rice Mask Sheet) The SAEM
12,00 zł brutto/1szt.(57,14 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Rozświetlająca maska w płachcie (Real Vitamin Brightening Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Żel oczyszczający z ekstraktem z yuzu (Yuja Niacin Brightening All-in-one Cleanser) SOME BY MI
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #21 Light Beige 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Missha
Żel łagodzący do twarzy i ciała (Premium Cica Aloe Soothing Gel) MISSHA
39,00 zł brutto/1szt.(13,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik w sprayu do skóry głowy (Cica Peptide Derma Scalp Tonic ) SOME BY MI
69,00 zł brutto/1szt.(46,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Delikatny olejek oczyszczający (Lactosoy Sebum & Blackhead Cleansing Oil ) SOME BY MI
94,00 zł brutto/1szt.(47,00 zł / 100ml brutto)

AXIS-Y
Punktowy żel na wypryski (Spot The Difference Blemish Treatment) AXIS-Y
59,00 zł brutto/1szt.(393,33 zł / 100ml brutto)

Monage
Delikatny żel do mycia twarzy, ciała i włosów (All In One Cleanser) Monage
62,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 71,20 zł/1szt.Cena regularna 89,00 zł brutto/1szt.(11,92 zł / 100g brutto)

Monage
Delikatna emulsja do ciała (Eco Ato Lotion) Monage
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniająca esencja do twarzy (Phyto Niacin Brightening Essence 20 ml) NACIFIC
41,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 59,00 zł/1szt.Cena regularna 59,00 zł brutto/1szt.(205,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniająca esencja do twarzy (Phyto Niacin Brightening Essence 50 ml) NACIFIC
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniająca esencja do twarzy (Phyto Niacin Brightening Essence 100 ml) NACIFIC
149,00 zł brutto/1szt.(149,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniający toner do twarzy (Phyto Niacin Brightening Toner 150 ml) NACIFIC
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Odżywcze serum z ekstraktem z mleka (UYU Cream Ampoule 20 ml) NACIFIC
59,00 zł brutto/1szt.(295,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Odżywcze serum z ekstraktem z mleka (UYU Cream Ampoule 50 ml) NACIFIC
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kremowy toner z ekstraktem z mleka (UYU Cream Toner 150 ml) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Odżywczy krem do twarzy z ekstraktem z mleka (UYU Cream 50 ml) NACIFIC
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniająca maska w płachcie (Niacinamide Brightening Mask) NACIFIC
14,00 zł brutto/1szt.(46,67 zł / 100g brutto)

Nacific
Maska w płachcie z kwasami AHA i BHA (AHABHA Balancing Mask) NACIFIC
14,00 zł brutto/1szt.(46,67 zł / 100g brutto)

Nacific
Odżywcza maska w płachcie z ekstraktem z mleka (Uyu Cream Nourishing Mask) NACIFIC
14,00 zł brutto/1szt.(51,85 zł / 100g brutto)

Nacific
Nawilżająca maska kolagenowa do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Kojąca maska kolagenowa do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Rozjaśniające płatki tonujące (Phyto Niacin Brightening Toner Pad 160ML) NACIFIC
99,00 zł brutto/1szt.(61,88 zł / 100ml brutto)

Nacific
Esencja przeciwsłoneczna SPF 50+ PA++++ (Sun Essence 50 g) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100g brutto)

SookSkinCare
Maska LED na twarz (THE K MASK) SookSkinCare
1 099,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1 099,00 zł/1szt.Cena regularna 1 899,00 zł brutto/1szt.

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 30 ml) Pyunkang Yul
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Regenerujący tonik do twarzy z PDRN (PDRN SOLUTION ACTIVING TONER 200ml) Dermaline
139,00 zł brutto/1szt.(69,50 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Lekka emulsja przeciwzmarszczkowa (PDRN SOLUTION ACTIVING EMULSION 200ml) Dermaline
149,00 zł brutto/1szt.(74,50 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Skoncentrowana ampułka regenerująca (PDRN SOLUTION SALMON AMPOULE 35ml) Dermaline
229,00 zł brutto/1szt.(654,29 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (BIO ACTIVING PDRN EYE CREAM 30g) Dermaline
219,00 zł brutto/1szt.(730,00 zł / 100g brutto)

Dermaline
Liftingujące płatki pod oczy (BIO ACTIVING PDRN EYE PATCH 1.4g*60ea) Dermaline
139,00 zł brutto/1szt.(2,32 zł / szt. brutto)

Dermaline
Nawilżająco-kojąca maska w płachcie (HYDRO SOOTHING & CALMING MASK 32g) Dermaline
19,00 zł brutto/1szt.(59,38 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon przeciw wypadaniu włosów 50 ml (Dermatical Hair-Loss Shampoo) LADOR
21,00 zł brutto/1szt.(42,00 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Złuszczający toner z kwasami AHA i BHA (Scaling Toner for Oily Skin) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(36,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Miniatura łagodzącego kremu do twarzy 10g (CICA Metal Cream Miniature) Dr.Different
29,00 zł brutto/1szt.

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #27 Sand Beige) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Odżywcze serum w sprayu z białą truflą (White Truffle First Aromatic Spray Serum 120 ml) d'Alba Piedmont
169,00 zł brutto/1szt.(140,83 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Odżywczy krem do twarzy 100 ml (Dynasty Cream) Beauty of Joseon
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Wielozadaniowa maska w płachcie- zestaw 5 szt. (WHITE TRUFFLE NOURISHING TREATMENT MASK) d'Alba
89,00 zł brutto/1szt.

Pyunkang Yul
Nawilżający balsam do twarzy i ciała (ATO Panthenol Ceramide Balm Cream) Pyunkang Yul
64,00 zł brutto/1szt.(213,33 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z aloesem (Real Aloe Soothing Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Maska intensywnie nawilżająca z kwasem hialuronowym (Real Hyaluron Hydra Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Żel oczyszczający z beta-pantenolem (Beta Panthenol Repair Gel Cleanser) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik naprawczy z beta-pantenolem (Beta Panthenol Repair Toner) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Serum naprawcze z beta-pantenolem (Beta Panthenol Repair Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Krem naprawczy z beta-pantenolem (Beta Panthenol Repair Cream) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur z pantenolem (Beta Panthenol Repair Starter Kit) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Wyrównująca teksturę maseczka z kwasami (Real AHA-BHA-PHA Calming Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(47,37 zł / 100g brutto)

Lador
Olejek do włosów zniszczonych i kręconych 10 ml (PERFUMED HAIR OIL OSMANTHUS) LADOR
24,00 zł brutto/1szt.(240,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Bezzapachowe serum z Centella Asiatica (Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60 ml) Purito
119,00 zł brutto/1szt.(198,33 zł / 100ml brutto)

Purito
Bezzapachowy krem z ekstraktem z Centelli (Wonder Releaf Centella Cream Unscented) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #13 Neutral Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #15 Rose Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #23 Natural Beige 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Lador
Krem stylizujący loki 80 ml (Volumising Curl Cream) LADOR
59,00 zł brutto/1szt.(73,75 zł / 100ml brutto)

Lador
Dwufazowa mgiełka do włosów (Keratin Layered Oil Hair Mist Fig Tea) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(60,77 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów z wąkrotą azjatycką i drzewem herbacianym 800 ml (ROOT RE-BOOT ACTIVATING SHAMPOO Cica & Tea Tree 800ml) LADOR
109,00 zł brutto/1szt.(13,63 zł / 100ml brutto)

Nacific
Zestaw nawilżających masek kolagenowych do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Zestaw kojących masek kolagenowych do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z filtratem z drożdży (Galactomyces Brightening Trial Kit) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Peelingująca pianka bąbelkowa (Lactosoy Mild Bubble Peeling Cleanser) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(49,44 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Kojące serum z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Repair Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Rozjaśniająca maska w płachcie (Vita Glow Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Rozjaśniająca maska na noc (Phyto Niacin Brightening Sleeping Mask 100ML) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowa maska do twarzy (Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask 70g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(98,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Kolagenowy balsam oczyszczający (Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm 80g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(86,25 zł / 100g brutto)

G9Skin
Jedwabista maska do włosów (Self Aesthetic Silky Hair Mask) G9Skin
26,00 zł brutto/1szt.(86,67 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem do twarzy 5 ml (Hemp Cica Cream) Lalarecipe
9,00 zł brutto/1szt.(450,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Kolagenowe serum w mgiełce (T3 Baby Collagen Glow Serum Mist) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 50 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 15 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 50 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 15 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 100 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 30 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(130,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Zestaw mini kremów przeciwsłonecznych (Saferecipe Collection Special Kit) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.

Dr.Different
Złuszczający toner do twarzy (pH Balancing Toner) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(36,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem na noc z retinalem (VITAACNAL TX Night Cream) Dr. Different
129,00 zł brutto/1szt.(645,00 zł / 100g brutto)












