Koreańska pielęgnacja
Ilość produktów: 1248
Kwailnara
Cukrowy balsam do ciała (Dalgona Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Żel do mycia ciała o zapachu zielonej herbaty (Green Tea Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Balsam do ciała o zapachu zielonej herbaty (Green Tea Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Brzoskwiniowy żel do mycia ciała (Peach Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Brzoskwiniowy balsam do ciała (Peach Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Truskawkowa pianka oczyszczająca (Strawberry Milk Cleansing Foam) Kwailnara
27,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 27,20 zł/1szt.Cena regularna 34,00 zł brutto/1szt.(22,50 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Nawilżający krem do rąk i paznokci z kwasem hialuronowym (Hydrating Milk H.A Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Nawilżający krem do rąk i paznokci z kolagenem (Moisturizing Milk Collagen Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Rozjaśniający krem do rąk i paznokci z witaminami (Brightening Milk Vitamin Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Pestlo
Mikroigłowe serum z chłodzącym rollerem (Rejurecipe MTS Roller Serum) Pestlo
164,00 zł brutto/1szt.(328,00 zł / 100ml brutto)

Bueno
Krem pod oczy z bakuchiolem i retinolem 20 g (Bakuchiol Retinol Eye Cream) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(545,00 zł / 100g brutto)

Anua
Ryżowy Puder Enzymatyczny 2w1 (RICE ENZYME BRIGHTENING CLEANSING POWDER 40g) Anua
99,00 zł brutto/1szt.(247,50 zł / 100g brutto)

Anua
Mleczny tonik ryżowy (RICE 70 GLOW MILKY TONER 250ml) Anua
109,00 zł brutto/1szt.(43,60 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Łagodząca maska w płachcie (Real Cica Calming Care Mask)
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Łagodny żel oczyszczający (Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel) Some By Mi
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

THE SAEM
Korektor w płynie (Cover Perfection Tip Concealer 01 Clear Beige) The SEAM
32,00 zł brutto/1szt.(266,67 zł / 100ml brutto)

Mizon
Plasterki na nos (Good Bye Blemish Nose Patch) Mizon
84,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 77,28 zł/1szt.Cena regularna 129,00 zł brutto/1szt.(8,40 zł / szt. brutto)

Dermaline
Skoncentrowana ampułka przeciwzmarszczkowa (BIO ACTIVING PDRN AMPOULE 75ml) Dermaline
199,00 zł brutto/1szt.(265,33 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Krem przeciwzmarszczkowy (BIO ACTIVING PDRN CREAM 100g) Dermaline
249,00 zł brutto/1szt.(249,00 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon do włosów kręconych 530 ml (Volumising Curl Shampoo) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(14,91 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Ujędrniająca maska w płachcie (EXO PDRN MASK 28g) Dermaline
19,00 zł brutto/1szt.(67,86 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z D-pantenolem 30 szt. (Beta Panthenol Repair Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(2,97 zł / szt. brutto)

HANSKIN
Balsam oczyszczający (Pore Cleansing Balm BHA) HANSKIN
109,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 89,38 zł/1szt.Cena regularna 129,00 zł brutto/1szt.(136,25 zł / 100g brutto)

Amill
Dwufazowy toner ryżowy (Fresh Rice Ampoule Toner) Amill
89,00 zł brutto/1szt.(44,50 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon intensywnie oczyszczający 900 ml (Real Intensive Acid Shampoo) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(9,89 zł / 100ml brutto)

Lador
Intensywnie regenerująca odżywka do włosów (Real Intensive Acid Conditioner) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(9,89 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy 500 ml (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
129,00 zł brutto/1szt.(25,80 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Kojąca maska z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask) SOME BY MI
84,00 zł brutto/1szt.(840,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Baza wygładzająca pory z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Poreless Primer) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(790,00 zł / 100g brutto)

Bueno
Oczyszczający szampon do włosów (Xanthohumol Shampoo) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(21,80 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem 0,15% (VITALIFT-A Fortessimo) Dr.Different
209,00 zł brutto/1szt.(696,67 zł / 100g brutto)

Easy Livin'
Gua Sha do modelowania twarzy z agatu (Modeling Gua Sha with Agate Stone) Easy Livin'
99,00 zł brutto/1szt.

Pyunkang Yul
Odżywczy krem nawilżający (Nutrition Cream) Pyunkang Yul
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Podwójny krem z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Dual Cream) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowany szampon do włosów o zapachu La Pitta 530 ml (Perfumed Hair Shampoo La Pitta) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(14,91 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowany szampon do włosów o zapachu Osmanthus 530 ml (Perfumed Hair Shampoo Osmanthus) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(14,91 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający żel do mycia ciała (Intensive Moisturizing Body Wash) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający balsam do ciała (Intensive Moisturizing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający balsam do ciała z witaminą C (Brightening Vitamin C Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający balsam do ciała z PDRN (PDRN Glow Revealing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

Anua
Rozjaśniające serum do twarzy (Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30ml) Anua
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Anua
Olejek oczyszczający do twarzy (Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200ml) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(32,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77 + Hyaluron Toner) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(25,60 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Krem do twarzy z 1% retinalu liposomalnego i fermentowanym ryżem (KSecret Seoul 1988 Cream: Retinal Liposome 1% + Fermented Rice) KSecret Seoul 1988
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)




