Koreańska pielęgnacja
Ilość produktów: 1248
rom&nd
Róż do policzków (BETTER THAN CHEEK S02 LYCHEE CHIP) Rom&nd
46,00 zł brutto/1szt.(1 352,94 zł / 100g brutto)

rom&nd
Paletka cieni do powiek (BETTER THAN EYES 02 DRY ROSE) Rom&nd
59,00 zł brutto/1szt.(907,69 zł / 100g brutto)

rom&nd
Paletka cieni do powiek (BETTER THAN EYES N02 DRY VIOLET) Rom&nd
59,00 zł brutto/1szt.(907,69 zł / 100g brutto)

rom&nd
Bronzer do twarzy (BETTER THAN shape 01 oat grain) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(515,79 zł / 100g brutto)

rom&nd
Bronzer do twarzy (BETTER THAN shape 02 walnut grain) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(1 400,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 25 Bare Grape) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 27 Pink Popsicle) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 31 Bare Apricot) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 32 Bare Berry Smoothie) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 33 Bare Vine) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 37 Mellow Pear) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 38 Breeze Fig) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tint do ust (Juicy Lasting Tint 39 Odd Grape) Rom&nd
44,00 zł brutto/1szt.(800,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie podkładu do twarzy w kompakcie (NU ZERO CUSHION 01 porcelain17 refill) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(326,67 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie podkładu do twarzy w kompakcie (NU ZERO CUSHION 04 beige23 refill) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(326,67 zł / 100g brutto)

rom&nd
Tusz do rzęs brązowy (HAN ALL FIX MASCARA L03 LONG HAZEL) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(700,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Lakier do paznokci (MOOD PEBBLE NAIL 02 ROSY SYRUP) Rom&nd
29,00 zł brutto/1szt.(414,29 zł / 100ml brutto)

rom&nd
Lakier do paznokci (MOOD PEBBLE NAIL 09 AMBER) Rom&nd
29,00 zł brutto/1szt.(414,29 zł / 100ml brutto)

rom&nd
Lakier do paznokci (MOOD PEBBLE NAIL 10 DUSK NAVY) Rom&nd
29,00 zł brutto/1szt.(414,29 zł / 100ml brutto)

rom&nd
Serum do rzęs (HAN ALL EYELASH SERUM) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(612,50 zł / 100ml brutto)

rom&nd
Balsam do ust (rom&nd GLASTING MELTING BALM 09 PEONIES) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(1 400,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Balsam do ust (GLASTING MELTING BALM 15 PECAN BREW) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(1 400,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Lekki podkład do twarzy w kompakcie (BARE WATER CUSHION 03 natural21) Rom&nd
99,00 zł brutto/1szt.(660,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Lekki podkład do twarzy w kompakcie (BARE WATER CUSHION 04 beige23) Rom&nd
99,00 zł brutto/1szt.(660,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie lekkiego podkładu do twarzy w kompakcie (BARE WATER CUSHION 01 porcelain17 refill) Rom&nd
59,00 zł brutto/1szt.(393,33 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie lekkiego podkładu do twarzy w kompakcie (BARE WATER CUSHION 03 natural21refill) Rom&nd
59,00 zł brutto/1szt.(393,33 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie lekkiego podkładu do twarzy w kompakcie (BARE WATER CUSHION 04 beige23 refill) Rom&nd
59,00 zł brutto/1szt.(393,33 zł / 100g brutto)

rom&nd
Krem przeciwsłoneczny w kompakcie (BACK ME TONE UP SUN CUSHION) Rom&nd
69,00 zł brutto/1szt.(460,00 zł / 100g brutto)

rom&nd
Uzupełnienie podkładu do twarzy w kompakcie (NU ZERO CUSHION 02 pure 21 refill) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(326,67 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Płatki niwelujące zaskórniki (Blackhead Melting Clear Pad) 30 szt Sungboon Editor
139,00 zł brutto/1szt.(4,63 zł / szt. brutto)

Sungboon Editor
Ampułka intensywnie liftingująca z peptydami (Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule) Sungboon Editor
179,00 zł brutto/1szt.(511,43 zł / 100ml brutto)

Sungboon Editor
Pielęgnujący sztyft do stóp (Shea Butter Baby Foot Stick) Sungboon Editor
79,00 zł brutto/1szt.(395,00 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Serum ujędrniające z kolagenem i wyciągiem z grzyba śnieżnego (White Mushroom Collagen Lifting Ampoule) Sungboon Editor
169,00 zł brutto/1szt.(563,33 zł / 100ml brutto)

Biodance
Ampułka kolagenowa zwężająca pory (Pore Tightening Collagen Ampoule) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

Biodance
Krem kolagenowy zmniejszający widoczność porów (Pore Tightening Collagen Cream) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki złuszczające z papainą i kwasem LHA (Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(74,50 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z ekstraktem z drzewa herbacianego (Teatree Trouble Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(87,65 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z retinolem i kolagenem (Retinol Collagen Lifting Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(82,78 zł / 100ml brutto)

rom&nd
Koloryzujący balsam do ust (GLASTING MELTING BALM 05 NOUGAT SAND) Rom&nd
49,00 zł brutto/1szt.(1 400,00 zł / 100g brutto)

Medicube
Urządzenie do pielęgnacji skóry (AGE-R BOOSTER PRO EX PINK) Medicube
1 099,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
K-Beauty Travel Kit- zestaw podróżny
289,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 319,00 zł/1szt.Cena regularna 311,90 zł brutto/1szt.

d'Alba Piedmont
Liposomowe serum z kapsułkami (White Truffle First Oil Capsule Serum) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(159,00 zł / 100ml brutto)

Aromatica
Proteinowa maska do włosów (Quinoa Protein Treatment Mask) Aromatica
79,00 zł brutto/1szt.(49,38 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Przeciwzmarszczkowe serum z kawiorem (Gold Caviar EX Serum) Skinfood
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

COSCELL
Liftingujące serum z retinolem (Retino Galvanic Serum 100) Coscell
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100g brutto)

COSCELL
Krem pod oczy z retinolem (Retinol Volume Eyebag Cream) Coscell
179,00 zł brutto/1szt.(1 790,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rozjaśniający toner-serum (Vita Toning Serum Toner) d'Alba Piedmont
119,00 zł brutto/1szt.(66,11 zł / 100ml brutto)

Medicube
Złuszczające płatki do twarzy (Zero Pore Pad) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(1,13 zł / szt. brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 2000) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500) Medicube
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Medicube
Rozjaśniający krem do twarzy z kapsułkami (TXA Niacinamide Capsule Cream) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(143,64 zł / 100g brutto)

Monage
Nawilżający balsam w sztyfcie - delfin (Vegan Multi Comfort Balm) Monage
39,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 39,50 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(359,09 zł / 100g brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (Miracle Age Repair Eye Cream) Thank You Farmer
199,00 zł brutto/1szt.(995,00 zł / 100g brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy (Miracle Age Repair Cream) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(318,00 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Nawilżająca emulsja do twarzy (True Water Deep Emulsion) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(122,31 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Zmywalna maseczka z czarnym cukrem (Black Sugar Mask Wash Off) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100g brutto)

Pyunkang Yul
Oczyszczający krem-żel do suchej skóry (Balancing Gel) Pyunkang Yul
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 200 ml) Pyunkang Yul
79,00 zł brutto/1szt.(39,50 zł / 100ml brutto)

Lador
Keratyna do włosów (Eco Before Care Keratin PPT) LADOR
21,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Odżywcza ampułka na noc (Sleeping Clinic Ampoule) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Maseczka na skórę głowy (Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack) LADOR
59,00 zł brutto/1szt.(29,50 zł / 100ml brutto)

Lador
Ampułka na skórę głowy (Scalp Scaling Spa) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(113,33 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Pędzel do produktów pielęgnacyjnych Thank You Farmer
25,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 23,00 zł/1szt.Cena regularna 39,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Shiny Hair Set - zestaw kosmetyków do włosów
121,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 111,32 zł/1szt.Cena regularna 141,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
HAIR GODDESS- zestaw do pielęgnacji wosów
84,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 77,28 zł/1szt.Cena regularna 133,00 zł brutto/1szt.

Lador
Keratynowa esencja do włosów bez spłukiwania 2 w 1 150 g (Keratin Power Glue) LADOR
109,00 zł brutto/1szt.(72,67 zł / 100g brutto)

Etude House
Opaska kosmetyczna na włosy (My Beauty Tool Lovely Etti Hairband) Etude House
39,00 zł brutto/1szt.

Etude House
Silikonowa myjka-masażer do twarzy (My Beauty Tool Exfoliating Jellyfish Silicon Brush) Etude House
29,00 zł brutto/1szt.

COSRX
Esencja ze śluzem ślimaka (Advanced Snail 96 Mucin Power Essence) COSRX
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA+++ (UV Shield Daily Mild Suncream SPF50+ PA+++ ) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

COSRX
Plastry na wypryski - 24 sztuki (Acne Pimple Master Patch) COSRX
17,00 zł brutto/1szt.(0,71 zł / szt. brutto)

Some By Mi
Plasterki na wypryski (Clear Spot Patch 18pcs) SOME BY MI
24,00 zł brutto/1szt.(1,33 zł / szt. brutto)

Some By Mi
Siateczka do tworzenia piany (Bubble Pouch Cleansing Bar) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.

Etude House
Pinceta kosmetyczna (My Beauty Tool Tweezers ) Etude House
29,00 zł brutto/1szt.

Etude House
Myjka do ciała (MY BEAUTY TOOL lovely etti shower ball) Etude House
29,00 zł brutto/1szt.

COSRX
Płatki peelingujące (One Step Original Clear Pad) COSRX
89,00 zł brutto/1szt.(1,27 zł / szt. brutto)

Etude House
Organiczne płatki kosmetyczne (Plain Cotton Pads) Etude House
19,00 zł brutto/1szt.

COSRX
Plastry na wypryski - 18 sztuk (Clear Fit Master Patch- Somadermspot) COSRX
17,00 zł brutto/1szt.(0,94 zł / szt. brutto)

Aromatica
Peeling do skóry głowy z solą z Morza Martwego (Rosemary Scalp Scrub 165g) Aromatica
89,00 zł brutto/1szt.(53,94 zł / 100g brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 100 ml) Pyunkang Yul
44,00 zł brutto/1szt.(44,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Olejek do włosów 100 ml (Wonder Hair Oil) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Benton
Szczoteczka do oczyszczania twarzy (Pore Clear Brush) Benton
89,00 zł brutto/1szt.

Son & Park
Rozświetlający krem do twarzy (Beauty Filter Cream Glow) Son&Park
179,00 zł brutto/1szt.(447,50 zł / 100g brutto)

A'pieu
Płatki kosmetyczne (1/2 Pure Sponge Sheet) A'pieu
29,00 zł brutto/1szt.(0,24 zł / szt. brutto)

Etude House
Urocze spinki do włosów (My Beauty Tool Hair Pincette) Etude House
15,00 zł brutto/1szt.

Skinfood
Zmywalna maseczka z miodem (HONEY SUGAR FOOD MASK) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(65,83 zł / 100g brutto)

Skinfood
Zmywalna maseczka z białkiem jaja kurzego (Egg White Pore Mask) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(63,20 zł / 100g brutto)

Skinfood
Pianka peelingująca z czarnym cukrem i karmelem (Black Sugar Perfect Scrub Foam) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(43,89 zł / 100ml brutto)

Lador
Naturalny szampon do włosów 150 ml (Triplex3 Natural Shampoo) LADOR
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała (Bubble Peeling Pad C450) Wish Formula
29,00 zł brutto/1szt.(131,82 zł / 100ml brutto)

Heimish
Łagodna pianka z kwasami AHA (All Clean Green Foam 150 ml) Heimish
49,00 zł brutto/1szt.(32,67 zł / 100ml brutto)

Heimish
Balsam oczyszczający 3 w 1 (All Clean Balm 120 ml) Heimish
69,00 zł brutto/1szt.(57,50 zł / 100ml brutto)

Purito
Przeciwzmarszczkowe serum z witaminą C (Pure Vitamin C Serum 60 ml) Purito
99,00 zł brutto/1szt.(165,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Odżywcze serum z Centella Asiatica (Centella Green Level Buffet Serum 60 ml) Purito
127,00 zł brutto/1szt.(211,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA+++ (Centella Green Level Safe Sun SPF50+ PA+++ ) Purito
92,00 zł brutto/1szt.(184,00 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Nawilżający żel do mycia ciała z kwasami AHA (Balancing Body Wash) LovBod
139,00 zł brutto/1szt.(28,96 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Oczyszczający żel do mycia ciała z kwasami AHA (Fresh Up Body Wash) LovBod
139,00 zł brutto/1szt.(28,96 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Kojąca esencja do ciała (Calming Relief Body Essence) LovBod
149,00 zł brutto/1szt.(59,60 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Odżywczy spray do ciała z witaminą E (Body Treatment Spray - More) LovBod
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)





















