Koreańska pielęgnacja
Ilość produktów: 1248
HANSKIN
Maska zmywalna z witaminą C - uszkodzone opakowanie (Vitamin C Glow Mask) HANSKIN
101,16 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 119,00 zł/1szt.Cena regularna 159,00 zł brutto/1szt.(144,51 zł / 100ml brutto)

Zestaw
K-Beauty Deal Youthful Eyes
179,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 268,00 zł/1szt.Cena regularna 268,00 zł brutto/1szt.

viegano
Ujędrniający krem do twarzy (Damask Rose + Coenzyme Q10 Vegan Firming Cream) viegano
74,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 149,00 zł/1szt.Cena regularna 149,00 zł brutto/1szt.(212,86 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Nawilżające serum z białą truflą 50 ml (First Spray Serum) d'Alba Piedmont
79,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 109,00 zł/1szt.Cena regularna 109,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Son & Park
Beauty Water - Son & Park 340 ml
129,00 zł brutto/1szt.(37,94 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Krem BB (Be Beautiful Natural BB Cream) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(397,50 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Krem CC (Be Beautiful Luminous CC Cream) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(397,50 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Ujędrniająca emulsja do twarzy (Miracle Age Repair Emulsion) Thank You Farmer
189,00 zł brutto/1szt.(145,38 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowa maseczka w płachcie (Miracle Age Repair Cotton Mask) Thank You Farmer
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Nawilżająca maseczka w płachcie (True Water Deep Cotton Mask) Thank You Farmer
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Tonik w sprayu do wrażliwej i tłustej skóry (Mist Toner 200 ml) Pyunkang Yul
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający krem do wrażliwej i tłustej skóry (Moisture Cream) Pyunkang Yul
149,00 zł brutto/1szt.(149,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżające serum do wrażliwej i tłustej skóry (Moisture Serum) Pyunkang Yul
94,00 zł brutto/1szt.(94,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Ampułka do włosów ze spłukiwaniem (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(130,77 zł / 100ml brutto)

Lador
Wzmacniająca odżywka do włosów 530 ml (Hydro Lpp Treatment) LADOR
84,00 zł brutto/1szt.(15,85 zł / 100ml brutto)

Lador
Keratynowa ampułka do włosów bez spłukiwania 2 w 1 (Keratin Power Glue) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(113,33 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon do włosów zniszczonych 150 ml (Damage Protector Acid Shampoo) LADOR
24,00 zł brutto/1szt.(16,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Hydrożelowe płatki pod oczy (Pink Blur Hydrogel Eye Patch) G9Skin
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100g brutto)

G9Skin
Krem pod oczy rozjaśniający cienie (White In Milk Capsule Eye Cream) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100g brutto)

G9Skin
Pianka do mycia twarzy z kwasami AHA i BHA (White In Milk Whipping Foam) G9Skin
79,00 zł brutto/1szt.(65,83 zł / 100ml brutto)

Lador
Keratynowy szampon do włosów 150 ml (Keratin Lpp Shampoo) LADOR
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Keratynowy szampon do włosów 530 ml (Keratin Lpp Shampoo) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(14,91 zł / 100ml brutto)

Lador
Wzmacniająca odżywka do włosów 150 ml (Hydro Lpp Treatment) LADOR
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Ampułka do włosów ze spłukiwaniem 150 ml (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Intensywnie nawilżająca maseczka w płachcie (Self Aesthetic waterfull facial mask) G9Skin
14,00 zł brutto/1szt.(60,87 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Tonik rozjaśniający przebarwienia (White In Milk Toner) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Serum wygładzające i rozjaśniające przebarwienia (White In Milk Capsule Serum) G9Skin
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Pianka do mycia twarzy z kwasami AHA i BHA 20 ml (White In Milk Mild Foam) G9Skin
19,00 zł brutto/1szt.(95,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Oczyszczająca maseczka bąbelkująca (Color Clay Carbonated Bubble Pack) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Delikatny peeling do twarzy 150 ml (Grapefruit Vita Peeling Gel) G9Skin
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Tonik z płatkami i ekstraktem z nagietka (Real Floral Toner Calendula) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(49,44 zł / 100ml brutto)

Lador
Zestaw 10 x ampułka do włosów ze spłukiwaniem (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
119,00 zł brutto/1szt.

COSRX
Oczyszczający płyn z kwasem BHA (BHA BLACKHEAD POWER LIQUID) COSRX
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

marka niezdefiniowana
Szablony do brwi (Mini Brow Class Drawing Guide)
5,70 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 10,00 zł/1szt.Cena regularna 19,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Go With The Glow - zestaw rozświetlających maseczek
36,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 33,12 zł/1szt.Cena regularna 46,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Stay Young Set - przeciwzmarszczkowy zestaw maseczek
36,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 36,00 zł/1szt.Cena regularna 48,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Say Bye To Acne - zestaw maseczek oczyszczających
34,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 31,28 zł/1szt.Cena regularna 43,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Hydrate Me Set- zestaw nawilżających maseczek
29,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 36,00 zł/1szt.Cena regularna 45,00 zł brutto/1szt.

Lador
Healthy Hair - zestaw trzech ampułek do włosów (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
39,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 35,88 zł/1szt.Cena regularna 57,00 zł brutto/1szt.

Lador
Kuracja do włosów 250 ml (Lador Wonder Tear) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Lador
Nawilżający szampon do włosów 530 ml (Moisture Balancing Shampoo) LADOR
64,00 zł brutto/1szt.(12,08 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Hydrożelowa maseczka na usta z ampułką (G9skin Self aesthetic rose hydrogel lip patch) G9Skin
14,00 zł brutto/1szt.(280,00 zł / 100g brutto)

G9Skin
Płatki peelingujące (Grapefruit Vita Peeling Pad) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(0,89 zł / szt. brutto)

G9Skin
Pielęgnująca maseczka na dłonie (Self aesthetic soft hand mask) G9Skin
21,00 zł brutto/1szt.(210,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Krem wyrównujący koloryt skóry (White In Moisture Cream) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100g brutto)

G9Skin
Hydrożelowe płatki pod oczy (Self Aesthetic Collagen Hydrogel Eye Patch) G9Skin
14,00 zł brutto/1szt.(466,67 zł / 100g brutto)

G9Skin
Tonik rozjaśniający przebarwienia 50 ml (White In Milk Toner) G9Skin
19,00 zł brutto/1szt.(38,00 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Kojący tonik z Centella Asiatica (Centella Calming Ampoule Toner) Barr Cosmetics
159,00 zł brutto/1szt.(79,50 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Kojąca żelowa esencja z Centella Asiatica (Centella Calming Gel Essence) Barr Cosmetics
149,00 zł brutto/1szt.(248,33 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Kojący krem do twarzy z Centella Asiatica (Centella Calming Barrier Cream) Barr Cosmetics
159,00 zł brutto/1szt.(198,75 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Oczyszczająca maseczka bąbelkująca (Self Aesthetic Pore Clean Bubble Mask) G9Skin
14,00 zł brutto/1szt.(60,87 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Nawilżająca maseczka do stóp (Self Aesthetic Soft Foot Mask) G9Skin
21,00 zł brutto/1szt.(1 050,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Olejek oczyszczający grejpfrutowy 210 ml (GRAPEFRUIT VITA BUBBLE OIL FOAM) G9Skin
99,00 zł brutto/1szt.(47,14 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy (Panda Eye Essence Mask) Wish Formula
12,00 zł brutto/1szt.(240,00 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Przeciwzmarszczkowa maska pod oczy i na nos (Bat Eye Mask) Wish Formula
14,00 zł brutto/1szt.(175,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Delikatna, oczyszczająca pianka do każdej cery (Cleansing Foam 150 ml) Pyunkang Yul
49,00 zł brutto/1szt.(32,67 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Delikatny peeling z kwasami BHA (Peeling Gel 100 ml) Pyunkang Yul
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Esencja z filtratem ze sfermentowanych drożdży (Galacto Niacin 97 Power Essence 60 ml) Purito
129,00 zł brutto/1szt.(215,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżająca ampułka do wrażliwej i tłustej cery (Moisture Ampoule) Pyunkang Yul
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Olejek oczyszczający grejpfrutowy 20ml (GRAPEFRUIT VITA BUBBLE OIL FOAM 20ml) G9Skin
24,00 zł brutto/1szt.(120,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Zestaw 20 szt. keratynowych ampułek do włosów bez spłukiwania 2 w 1 (Keratin Power Glue) LADOR
199,00 zł brutto/1szt.

Lador
Nawilżająca odżywka do włosów 530 ml (Moisture Balancing Conditioner) LADOR
64,00 zł brutto/1szt.(12,08 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów zniszczonych 900 ml (Damage Protector Acid Shampoo) LADOR
99,00 zł brutto/1szt.(11,00 zł / 100ml brutto)

Easy Livin'
Wałeczek do masażu twarzy z różowego kwarcu (Skincare Roller Rose Quartz) Easy Livin'
129,00 zł brutto/1szt.

Easy Livin'
Wałeczek do masażu twarzy z jadeitu (Skincare Jade Roller) Easy Livin'
119,00 zł brutto/1szt.

Easy Livin'
Wałeczek do masażu twarzy z kryształu górskiego (Skincare Crystal Roller) Easy Livin'
139,00 zł brutto/1szt.

Easy Livin'
Soniczny roller z różowym kwarcem do masażu twarzy (Sonic Roller with rose quartz) Easy Livin'
139,00 zł brutto/1szt.

Shibushi
Urocza torba eko na zakupy piesek BooBoo (Shopping Bag BooBoo) shibushi
24,00 zł brutto/1szt.

Shibushi
Urocza różowa torba na zakupy króliczek Daisy (Shopping Bag Daisy) shibushi
24,00 zł brutto/1szt.

Lador
Szampon przeciw wypadaniu włosów 530 ml (Dermatical Hair-Loss Shampoo) LADOR
119,00 zł brutto/1szt.(22,45 zł / 100ml brutto)

Frudia
Nawilżający krem do rąk z marakują (My Orchard Hand Cream Passionfruit 30g) Frudia
14,90 zł brutto/1szt.(49,67 zł / 100g brutto)

Frudia
Nawilżający krem do rąk z wiśnią (My Orchard Hand Cream Cherry 30g) Frudia
14,90 zł brutto/1szt.(49,67 zł / 100g brutto)

Frudia
Nawilżający krem do rąk z brzoskwinią (My Orchard Hand Cream Peach 30g) Frudia
14,90 zł brutto/1szt.(49,67 zł / 100g brutto)

Frudia
Nawilżający krem do rąk z maliną (My Orchard Hand Cream Raspberry 30g) Frudia
14,90 zł brutto/1szt.(49,67 zł / 100g brutto)

Amill
Olejek oczyszczający do twarzy (Super Grain Cleansing Oil 125 ml) Amill
69,00 zł brutto/1szt.(55,20 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rewitalizujące serum w sprayu z białą truflą (White Truffle Vital Spray Serum) d'Alba Piedmont
139,00 zł brutto/1szt.(139,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Wielozadaniowa maska w płachcie (WHITE TRUFFLE NOURISHING TREATMENT MASK) d'Alba
19,00 zł brutto/1szt.(76,00 zł / 100g brutto)

Missha
Odświeżająco-oczyszczające chusteczki (Ultra Hyalron Cleansing Water Wipes) Missha
32,00 zł brutto/1szt.(1,07 zł / szt. brutto)

Missha
Nawilżająca emulsja (Super Aqua Ultra Hyalron Emulsion) Missha
159,00 zł brutto/1szt.(122,31 zł / 100ml brutto)

Missha
Pianka myjąca z ekstraktem śluzu ślimaka (Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam) Missha
39,00 zł brutto/1szt.(39,00 zł / 100ml brutto)

Missha
Żel peelingujący (Super Aqua Ultra Hyalron Peeling Gel) Missha
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Missha
AMPUŁKA ROZJAŚNIAJĄCA PRZEBARWIENIA (VITA C PLUS SPOT CORRECTING & FIRMING AMPOULE) MISSHA
159,00 zł brutto/1szt.(530,00 zł / 100ml brutto)

Missha
NAWILŻAJĄCA MASKA W PŁACHCIE (MASCURE MOISTURE BARRIER SOLUTION SHEET MASK) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)

Missha
PEELINGUJĄCA MASKA W PŁACHCIE (MASCURE PEELING SOLUTION SHEET MASK) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)

Missha
KOJĄCA MASKA W PŁACHCIE (MASCURE CALMING SOLUTION SHEET MASK) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)

Missha
ŁAGODZĄCA MASKA W PŁACHCIE (MASCURE RESCUE SOLUTION SHEET MASK) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)

Missha
ROZJAŚNIAJĄCA MASKA W PŁACHCIE (MASCURE WHITENING SOLUTION SHEET MASK) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Tonik z kwasami AHA i BHA (Pink AHA BHA Toner) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Nawilżające serum z białą truflą 100ml (First Spray Serum) d'Alba Piedmont
99,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 129,00 zł/1szt.Cena regularna 129,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów 150 ml (Herbalism Shampoo) LADOR
44,00 zł brutto/1szt.(29,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Ziołowa maska przeciw wypadaniu włosów 150 ml (Herbalism Treatment) LADOR
44,00 zł brutto/1szt.(29,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon przeciw wypadaniu cienkich włosów 530 ml (Dermatical Hair-Loss Shampoo for Thin Hair) LADOR
109,00 zł brutto/1szt.(20,57 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Przeciwzmarszczkowy krem (Rapid Firm Sculpting Cream) Dr. Althea
109,00 zł brutto/1szt.(242,22 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Kojąca maska w płachcie (Oasis Soothing Mask) Dr. Althea
16,00 zł brutto/1szt.(59,26 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Regenerująca maska w płachcie (Marine Anti-Blemish Mask) Dr. Althea
16,00 zł brutto/1szt.(59,26 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Delikatna pianka oczyszczająca (Amino Acid Gentle Bubble Cleanser) Dr. Althea
79,00 zł brutto/1szt.(56,43 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów z octem jabłkowym 150 ml (ACV Vinegar Shampoo) LADOR
46,00 zł brutto/1szt.(30,67 zł / 100ml brutto)

Lador
Maska do włosów z octem jabłkowym 150 ml (ACV Vinegar Treatment) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(32,67 zł / 100ml brutto)

Lador
Maska do włosów z octem jabłkowym 430 ml (ACV Vinegar Treatment) LADOR
109,00 zł brutto/1szt.(25,35 zł / 100ml brutto)

Lador
Nawilżająca odżywka do włosów 100 ml (Moisture Balancing Conditioner) LADOR
19,00 zł brutto/1szt.(19,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Rozświetlająca maska hydrożelowa (Glow Face Moisture Mask) Lala Recipe
22,00 zł brutto/1szt.(95,65 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Nawilżająca maska na okolice oczu (Heart Goggle Moisture Mask) Lala Recipe
15,00 zł brutto/1szt.(214,29 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Rozświetlająca maska na okolice oczu (Heart Goggle Brightening Mask) LalaRecipe
9,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 12,00 zł/1szt.Cena regularna 15,00 zł brutto/1szt.(128,57 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Oczyszczająco-łagodzące serum konopne (Hemp Seed Serum) LalaRecipe
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Missha
Oczyszczająca maska w płachcie (TEA TREE AIRY FIT SHEET MASK) MISSHA
9,00 zł brutto/1szt.(47,37 zł / 100g brutto)

Missha
Ujędrniająca maska w płachcie (POMEGRANATE AIRY FIT SHEET MASK) MISSHA
9,00 zł brutto/1szt.(47,37 zł / 100g brutto)














