Koreańska pielęgnacja
Ilość produktów: 1248
Dr.Different
Oczyszczające serum z kapsułkami (Pore Clear Capsule Serum) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Łagodzące serum do twarzy (CICA Metal Serum) Dr.Different
119,00 zł brutto/1szt.(396,67 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Zestaw dwóch sztuk ser antyoksydacyjnych (CEQ Anti-Oxidant Serum Ph.D) Dr.Different
239,00 zł brutto/1szt.(796,67 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Sztyft przeciwsłoneczny (Air Fit Fresh Sun Stick SPF 50+ PA++++) d'Alba
97,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 97,31 zł/1szt.Cena regularna 139,00 zł brutto/1szt.(510,53 zł / 100g brutto)

Bueno
Żel do mycia twarzy (Pure Moonlight Rose Floral Cleanser 30ml) Bueno
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Mleczny toner nawilżająco-rozjaśniający (Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(37,00 zł / 100ml brutto)

VT Cosmetics
Kojący mikroigłowy booster do twarzy (PRO CICA REEDLE SHOT 100) VT Cosmetics
129,00 zł brutto/1szt.(0,26 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Barierowa maseczka nawilżająca z filtratem ze śluzu ślimaka (Real Snail Skin Barrier Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Pestlo
Rozjaśniające serum do twarzy (Rejurecipe Niacinamide 20 Serum) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Bueno
Mgiełka-booster z ryżem Icheon (Icheon Rice Core Mist Toner Skin Booster) Bueno
69,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 79,00 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(65,71 zł / 100ml brutto)

Bueno
Rozświetlające serum z ryżem Icheon (Icheon Rice Core White Serum) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Bueno
Odżywczy krem rozświetlający z ryżem Icheon (Icheon Rice Core White Cream) Bueno
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Serum z retinolem 50 ml (Retinol Intense Reactivating Serum) SOME BY MI
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem do twarzy (345 RELIEF CREAM) Dr. Althea
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Łagodzące serum z Centella Asiatica (Wonder Releaf Centella Serum 60 ml) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100ml brutto)

SookSkinCare
Maska laserowa (REJUVEDERM PRO) SookSkinCare
2 299,00 zł brutto/1szt.

Frudia
Nawilżający balsam do ust z borówką i miodem (Blueberry Hydrating Honey Lip Balm) Frudia
27,00 zł brutto/1szt.(270,00 zł / 100ml brutto)

Frudia
Esencja do usta z winogronem i miodem (Grape Honey Chu Lip Essence) Frudia
27,00 zł brutto/1szt.

Frudia
Krem do ust z kokosem i miodem (Coconut Honey Salve Lip Cream) Frudia
27,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Bąbelkowy toner z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Bubble Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(74,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Odżywka do skóry głowy z wąkrotą azjatycką (Cica Peptide Derma Scalp Conditioner) SOME BY MI
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Oczyszczający szampon z wąkrotą azjatycką (Cica Peptide Derma Scalp Shampoo) SOME BY MI
84,00 zł brutto/1szt.(29,47 zł / 100ml brutto)

Bueno
Jednorazowe ręczniki do twarzy 25 szt. (PURE ROUTINE FACE TOWEL) Bueno
44,00 zł brutto/1szt.

Lador
Perfumowany szampon do włosów o zapachu Hinoki 100 ml (Perfumed Hair Shampoo Hinoki) LADOR
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowany szampon do włosów o zapachu Osmanthus 100 ml (Perfumed Hair Shampoo Osmanthus) LADOR
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowana odżywka do włosów o zapachu La Pitta 380 ml (Perfumed Hair Treatment La Pitta) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(20,79 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowana odżywka do włosów o zapachu Hinoki 380 ml (Perfumed Hair Treatment Hinoki) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(20,79 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowana odżywka do włosów o zapachu Osmanthus 380 ml (Perfumed Hair Treatment Osmanthus) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(20,79 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów z octem jabłkowym 530 ml (ACV Vinegar Shampoo) LADOR
94,00 zł brutto/1szt.(17,74 zł / 100ml brutto)

Lador
Kojąca odżywka do włosów i skóry głowy z olejkiem z drzewa herbacianego 330 ml (Tea Tree Calming Scalp Treatment) LADOR
69,00 zł brutto/1szt.(20,91 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon przeciwłupieżowy 530 ml (Dandruff Defense Shampoo) LADOR
69,00 zł brutto/1szt.(13,02 zł / 100ml brutto)

Lador
Krem do rąk o zapachu figi i czekolady 50 ml (Hand Cream Fig Chocolate) LADOR
54,00 zł brutto/1szt.(108,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Krem do rąk o zapachu papirusu 50 ml (Hand Cream Papyrus) LADOR
54,00 zł brutto/1szt.(108,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Krem do rąk o zapachu mimozy 50 ml (Hand Cream Mimosa) LADOR
54,00 zł brutto/1szt.(108,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Balsam multifunkcyjny o zapachu figi i czekolady 30 g (Body Multi Balm Fig Chocolate) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Kojące serum (Cica PDRN Calming Serum 50ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 150ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący krem do twarzy (Cica PDRN Barrier Cream 50G) Nacific
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Zestaw próbek Cica+PDRN saszetka (Cica PDRN Sachet Set) Nacific
9,00 zł brutto/1szt.(150,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojące serum (Cica PDRN Calming Serum 10ML) Nacific
21,00 zł brutto/1szt.(210,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 18ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(105,56 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący krem do twarzy (Cica PDRN Barrier Cream 20G) Nacific
21,00 zł brutto/1szt.(105,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 15ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(126,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Ryżowy żel oczyszczający (Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser 150g) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100g brutto)

Pestlo
Przeciwzmarszczkowy krem z filtrem (Saferecipe NMN PDRN Sun Serum) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Matujący krem przeciwsłoneczny (Saferecipe Sun Essence Plus) Pestlo
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Przeciwsłoneczny krem z kapsułkami (Saferecipe Capsule Sun) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Krem-serum oczyszczający pory (Rejurecipe Aqua Pore Cream to Serum) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca ampułka z PDRN (T3 PDRN15 Exosome Glow Ampoule) Pestlo
159,00 zł brutto/1szt.(530,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Peelingujące serum z czarnym ryżem (Black Rice Peeling Serum) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(496,67 zł / 100ml brutto)

OOTD
Maska w płachcie z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Serum Mask) OOTD
9,00 zł brutto/1szt.(36,00 zł / 100g brutto)

OOTD
Liftingująca maseczka kolagenowa (Collagen Lifting Hydrogel Mask) OOTD
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100g brutto)

OOTD
Oczyszczający żel o niskim pH (Green Plum Low PH Cleansing Gel) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczający żel do mycia twarzy (Heart Leaf Pore Zero Cleanser) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Barierowy krem do twarzy z peptydami (Peptide Skin Barrier Cream) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(138,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający krem do twarzy z ceramidami (Ceramide Glow Moisture Cream) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(27,60 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający żel do mycia ciała z witaminą C (Brightening Vitamin C Body Wash) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Zestaw 12 maseczek w płachcie (Variety Hydrating Essence Sheet Masks) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 200ML) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(39,50 zł / 100ml brutto)

Easy Livin'
Gua Sha do modelowania twarzy z Białego Jadeitu (Modeling Gua Sha Stone with White Jade) Easy Livin'
89,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Żelowe płatki z kolagenem (Rice Pepta Collagen Jelly Pads 30 pcs) Nacific
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z niacynamidem 30 szt. (Yuja Niacin Anti-Blemish Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(24,05 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Krem ze śluzem ślimaka i ekstraktem z ryżu (KSecret Seoul 1988 Cream: Snail Mucin 93% + Rice) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(0,07 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Esencja ze śluzem ślimaka i ekstraktem z ryżu (KSecret Seoul 1988 Essence: Snail Mucin 97% + Rice) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Serum z retinalem liposomalnym i ekstraktem z czarnego żeń-szenia (KSecret Seoul 1988 Serum: Retinal Liposome 2% + Black Ginseng) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerująca maska w płachcie (345 Relief Cream Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100g brutto)

Lador
Perfumowana odżywka do włosów o zapachu La Pitta 50 ml (Perfumed Hair Treatment La Pitta) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(34,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowana odżywka do włosów o zapachu Hinoki 50 ml (Perfumed Hair Treatment Hinoki) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(34,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowany olejek do włosów 30 ml (Perfumed Hair Oil Our Leaf) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(163,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Perfumowany olejek do włosów 30 ml (Perfumed Hair Oil Angel Muguet) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(163,33 zł / 100ml brutto)

Lador
Ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów 530 ml (Herbalism Shampoo) LADOR
69,00 zł brutto/1szt.(18,16 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Krem przeciwsłoneczny zwężający pory (Centella Poremizing Velvet Finish Sunscreen 50 ml) Skin1004
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowy toner 150 ml (Rice Toner) I'm from
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowa maska do twarzy 30 g (Rice Mask) I'm from
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100g brutto)

I'm from
Ryżowe serum 30 ml (Rice Serum) I'm from
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

I'm from
Miodowa maska do twarzy 120 g (Honey Mask) I'm from
119,00 zł brutto/1szt.(99,17 zł / 100g brutto)

Easy Livin'
Wielorazowe płatki pod oczy i na twarz z silikonu (EASY EYE PADS PRO) Easy Livin'
89,00 zł brutto/1szt.

Dr. Althea
Regenerujące serum do twarzy (345 Relief Serum) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(213,33 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Zestaw podróżny linii 345 (345 Travel Kit Wonyoung Exclusive) Dr. Althea
119,00 zł brutto/1szt.(476,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem (PDRN Reju 2000 Cream) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(320,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Ujędrniający krem (PDRN Reju 10000 Cream) Dr. Althea
119,00 zł brutto/1szt.(595,00 zł / 100g brutto)

Pestlo
Rozgrzewająca maska oczyszczająca (Strawberry PDRN Heating Pore Mask) Pestlo
129,00 zł brutto/1szt.(184,29 zł / 100g brutto)

Pestlo
Rewitalizująca ampułka do twarzy (NMN NAD+ Ampoule) Pestlo
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowy balsam do ust (Rice Pepta Collagen Lip Treatment 10g) Nacific
44,00 zł brutto/1szt.(440,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Kolagenowy tonik w piance (Rice Pepta Collagen Glow Bubble Toner 100ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowe serum do twarzy (Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum 50ML) Nacific
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowy krem do twarzy (Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream 50ML) Nacific
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Nawilżająco-odżywcze serum w mgiełce (Fresh Herb Origin Mist Serum 100ML) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Songwol
Koreańska rękawica złuszczająca (Diamond Body Scrub Towel) Songwol
17,00 zł brutto/1szt.

Songwol
Zestaw 5 szt. koreańska rękawica złuszczająca (Diamond Body Scrub Towel) Songwol
69,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 69,00 zł/1szt.Cena regularna 85,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Men Hair Set
59,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 54,28 zł/1szt.Cena regularna 76,00 zł brutto/1szt.

Aromatica
Szampon do włosów z rozmarynem (Rosemary Scalp Scaling Shampoo 180ml) Aromatica
79,00 zł brutto/1szt.(43,89 zł / 100ml brutto)

Aromatica
Szampon do włosów z rozmarynem (Rosemary Scalp Scaling Shampoo 400ml) Aromatica
129,00 zł brutto/1szt.(32,25 zł / 100ml brutto)

Amill
Oczyszczająca pianka bąbelkowa do mycia twarzy (Super Grain Bubble Foam 30ml) Amill
22,00 zł brutto/1szt.(73,33 zł / 100ml brutto)

Amill
Oczyszczająca pianka do mycia twarzy (Super Grain Foam Cleansing 20ml) Amill
19,00 zł brutto/1szt.(95,00 zł / 100ml brutto)

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #21 Light Beige (Signature Essence Cover Pact Moisture plus Refill 21 Light Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #23 Medium Beige (Signature Essence Cover Pact Long stay plus Refill 23 Medium Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #21 Light Beige (Signature Essence Cover Pact Intense Cover plus Refill 21 Light Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

Aromatica
Szampon do włosów z ekstraktem z drzewa herbacianego (Tea Tree Purifying Shampoo 400ml) Aromatica
129,00 zł brutto/1szt.(32,25 zł / 100ml brutto)

marka niezdefiniowana
Oczyszczająca pianka (Phyto Bubble Relief Foam) Plodica
64,00 zł brutto/1szt.

Aromatica
Ampułka do włosów (Quinoa Protein Hair Ampoule) AROMATICA
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Aromatica
Rozmarynowa odżywka zagęszczająca włosy (Rosemary Hair Thickening Conditioner) Aromatica
129,00 zł brutto/1szt.(32,25 zł / 100ml brutto)

Dear. A
Puder matujący (Face Blur Finishing Powder) Dear. A
59,00 zł brutto/1szt.(737,50 zł / 100g brutto)

Zestaw
K-Beauty Travel Kit - zestaw podróżny
219,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 201,49 zł/1szt.Cena regularna 244,00 zł brutto/1szt.

Free Moment
Łagodzące serum w sprayu do twarzy (Green Calming Serum Mist) Free Moment
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)















