Kosmetyki i preparaty koreańskie z aktywnymi składnikami
Ilość produktów: 838
Isntree
Krem-żel z kwasem hialuronowym (Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Krem-żel przeciwsłoneczny z hialuronianem sodu SPF50+ PA++++ (Hyaluronic Acid - Watery Sun Gel SPF50+/PA++++) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Abib
Sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Quick Sunstick Protection Bar SPF 50+ PA++++) Abib
89,00 zł brutto/1szt.(404,55 zł / 100g brutto)

Mary & May
Rozjaśniający krem pod oczy (Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream) Mary & May
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z retinolem 30 szt. (Retinol Intense Daily Mask 30pc) Some By Mi
89,00 zł brutto/1szt.(2,97 zł / szt. brutto)

Mixsoon
Kojący tonik do twarzy (Master Soft Toner ) Mixsoon
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 150 ml) Mixsoon
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Pianka oczyszczająca (Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam) Mary & May
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Krem do twarzy (Idebenone + Blackberry Complex Intensive Cream 70g) Mary&May
99,00 zł brutto/1szt.(141,43 zł / 100g brutto)

Mizon
Punktowy płyn na wypryski (Good Bye Blemish Pink Spot) Mizon
79,00 zł brutto/1szt.(415,79 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur z ekstraktem z yuja (Yuja Niacin Anti Blemish Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

OOTD
Zestaw 30 maseczek w płachcie (Hydrating Essence Sheet Mask Pack (30pcs)) OOTD
199,00 zł brutto/1szt.(26,53 zł / 100g brutto)

Holika Holika
Aloesowy żel pod prysznic (Aloe 92% Shower Gel) Holika Holika
39,00 zł brutto/1szt.(15,60 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem nawilżający z madekasozydem 120ml (Madecassoside Cream 2X 120ml) A'PIEU
129,00 zł brutto/1szt.(107,50 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Przeciwsłoneczny krem-serum nawilżający 50 ml (HYALU-CICA Water-Fit Sun Serum SPF50+ Skin1004PA++++)
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Ampułka do twarzy z probiotykami (Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50ml) Skin1004
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Odżywcza maska w płachcie -zestaw 5 szt. (Bifida Mask Pack) Mixsoon
49,00 zł brutto/1szt.(39,20 zł / 100g brutto)

Missha
Lekki balsam do ciała (Dare Body Moisturizing Lotion Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Missha
Żel do mycia ciała (Dare Body Wash Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Mizon
Lekki balsam do ciała z niacynamidem (Niacinamide Smoothing Body Lotion) Mizon
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)

Benton
Odżywczy balsam do ciała (Shea Butter and Coconut Body Lotion) Benton
119,00 zł brutto/1szt.(47,60 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Rozjaśniający krem pod oczy- miniatura (Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream 12g) Mary & May
29,00 zł brutto/1szt.(241,67 zł / 100g brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 300 ml) Mixsoon
79,00 zł brutto/1szt.(26,33 zł / 100ml brutto)

Mizon
Żel do mycia twarzy (Good Bye Blemish Low pH Cleanser) MIZON
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Toner łagodzący z białą truflą (Balancing Vegan Toner) d'Alba Piedmont
129,00 zł brutto/1szt.(129,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Łagodzący krem z białą truflą (Balancing Vegan Cream) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(289,09 zł / 100ml brutto)

Free Moment
Łagodzące serum w sprayu do twarzy (Green Calming Serum Mist) Free Moment
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany żel pod prysznic- drzewo figowe (Perfumed Body Wash Muhwagua) SKYBOTTLE
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany żel pod prysznic- letni deszcz (Perfumed Body Wash White Rain) SKYBOTTLE
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Rozjaśniający peeling do twarzy (Yuja Niacin Brightening Peeling Gel) Some By Mi
69,00 zł brutto/1szt.(57,50 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Nawilżający krem z ceramidami (311 Moisturizer) Dr.Different
119,00 zł brutto/1szt.(119,00 zł / 100ml brutto)

Missha
Kryjący krem BB z serum (M Perfect Cover Serum BB Cream SPF50+ PA++++ No.23 Natural Beige 20ml) Missha
49,00 zł brutto/1szt.(245,00 zł / 100ml brutto)

Missha
Rozświetlający krem BB (Krem BB do twarzy Signature Real Complete BB Cream EX SPF30 PA++ No. 23 Natural Beige 45g) Missha
139,00 zł brutto/1szt.(308,89 zł / 100g brutto)

Abib
Maseczka na noc z probiotykami ryżowymi (Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly) Abib
89,00 zł brutto/1szt.(111,25 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Odżywczy krem pod oczy (1025 Dokdo Eye Cream) Round Lab
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Torriden
Nawilżające serum do twarzy z kwasem hialuronowym (DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Serum 50ml) Torriden
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Torriden
Nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (DIVE-IN Soothing Cream 100ml) Torriden
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Torriden
Toner nawilżający z kwasem hialuronowym (DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Skin Booster 200ml) Torriden
89,00 zł brutto/1szt.(44,50 zł / 100ml brutto)

Torriden
Nawilżające płatki z kwasem hialuronowym (DIVE-IN Low Molecule Hyaluronic acid Multi Pad 80ea) Torriden
94,00 zł brutto/1szt.(58,75 zł / 100ml brutto)

Torriden
Łagodzące płatki z wąkrotą azjatycką (BALANCEFUL Toner Pad 180ml (60ea)) Torriden
94,00 zł brutto/1szt.(52,22 zł / 100ml brutto)

Isntree
Zestaw dwóch kremów-żeli przeciwsłonecznych z hialuronianem sodu SPF50+ PA++++ (Hyaluronic Acid - Watery Sun Gel SPF50+/PA++++ 2EA) Isntree
139,00 zł brutto/1szt.(139,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Rozświetlający sztyft do twarzy (Bakuchinol™ Glow Balm) LalaRecipe
109,00 zł brutto/1szt.(1 090,00 zł / 100g brutto)

Missha
Rozświetlający krem BB (Signature Real Complete BB Cream EX SPF30 PA++ no.21 Light Beige 45g) Missha
139,00 zł brutto/1szt.(308,89 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Płatki niwelujące zaskórniki (Blackhead Melting Clear Pad) 30 szt Sungboon Editor
139,00 zł brutto/1szt.(4,63 zł / szt. brutto)

Sungboon Editor
Ampułka intensywnie liftingująca z peptydami (Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule) Sungboon Editor
179,00 zł brutto/1szt.(511,43 zł / 100ml brutto)

Sungboon Editor
Pielęgnujący sztyft do stóp (Shea Butter Baby Foot Stick) Sungboon Editor
79,00 zł brutto/1szt.(395,00 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Serum ujędrniające z kolagenem i wyciągiem z grzyba śnieżnego (White Mushroom Collagen Lifting Ampoule) Sungboon Editor
169,00 zł brutto/1szt.(563,33 zł / 100ml brutto)

Biodance
Ampułka kolagenowa zwężająca pory (Pore Tightening Collagen Ampoule) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

Biodance
Krem kolagenowy zmniejszający widoczność porów (Pore Tightening Collagen Cream) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Kremowy olejek oczyszczający z biała truflą (White Truffle Return Oil Cream Cleanser 150ml) d'Alba Piedmont
149,00 zł brutto/1szt.(99,33 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Wielofunkcyjne serum w sztyfcie (Double Serum All In One Multi Balm) d'Alba
139,00 zł brutto/1szt.(1 390,00 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Bananowy żel do mycia ciała (Banana Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Bananowy balsam do ciała (Banana Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Truskawkowy żel do mycia ciała (Strawberry Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Truskawkowy balsam do ciała (Strawberry Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Cukrowy balsam do ciała (Dalgona Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Żel do mycia ciała o zapachu zielonej herbaty (Green Tea Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Balsam do ciała o zapachu zielonej herbaty (Green Tea Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Brzoskwiniowy żel do mycia ciała (Peach Milk Body Cleanser) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Brzoskwiniowy balsam do ciała (Peach Milk Body Lotion) Kwailnara
79,00 zł brutto/1szt.(14,11 zł / 100ml brutto)

Kwailnara
Truskawkowa pianka oczyszczająca (Strawberry Milk Cleansing Foam) Kwailnara
27,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 27,20 zł/1szt.Cena regularna 34,00 zł brutto/1szt.(22,50 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Nawilżający krem do rąk i paznokci z kwasem hialuronowym (Hydrating Milk H.A Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Nawilżający krem do rąk i paznokci z kolagenem (Moisturizing Milk Collagen Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Kwailnara
Rozjaśniający krem do rąk i paznokci z witaminami (Brightening Milk Vitamin Hand & Nail Cream) Kwailnara
15,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Pestlo
Mikroigłowe serum z chłodzącym rollerem (Rejurecipe MTS Roller Serum) Pestlo
164,00 zł brutto/1szt.(328,00 zł / 100ml brutto)

Bueno
Krem pod oczy z bakuchiolem i retinolem 20 g (Bakuchiol Retinol Eye Cream) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(545,00 zł / 100g brutto)

Anua
Ryżowy Puder Enzymatyczny 2w1 (RICE ENZYME BRIGHTENING CLEANSING POWDER 40g) Anua
99,00 zł brutto/1szt.(247,50 zł / 100g brutto)

Anua
Mleczny tonik ryżowy (RICE 70 GLOW MILKY TONER 250ml) Anua
109,00 zł brutto/1szt.(43,60 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Łagodząca maska w płachcie (Real Cica Calming Care Mask)
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Łagodny żel oczyszczający (Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel) Some By Mi
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki złuszczające z papainą i kwasem LHA (Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(74,50 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z ekstraktem z drzewa herbacianego (Teatree Trouble Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(87,65 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z retinolem i kolagenem (Retinol Collagen Lifting Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(82,78 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 30 ml) Pyunkang Yul
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Skoncentrowana ampułka przeciwzmarszczkowa (BIO ACTIVING PDRN AMPOULE 75ml) Dermaline
199,00 zł brutto/1szt.(265,33 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Krem przeciwzmarszczkowy (BIO ACTIVING PDRN CREAM 100g) Dermaline
249,00 zł brutto/1szt.(249,00 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon do włosów kręconych 530 ml (Volumising Curl Shampoo) LADOR
79,00 zł brutto/1szt.(14,91 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Ujędrniająca maska w płachcie (EXO PDRN MASK 28g) Dermaline
19,00 zł brutto/1szt.(67,86 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z D-pantenolem 30 szt. (Beta Panthenol Repair Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(2,97 zł / szt. brutto)

HANSKIN
Balsam oczyszczający (Pore Cleansing Balm BHA) HANSKIN
109,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 89,38 zł/1szt.Cena regularna 129,00 zł brutto/1szt.(136,25 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon intensywnie oczyszczający 900 ml (Real Intensive Acid Shampoo) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(9,89 zł / 100ml brutto)

Lador
Intensywnie regenerująca odżywka do włosów (Real Intensive Acid Conditioner) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(9,89 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Liposomowe serum z kapsułkami (White Truffle First Oil Capsule Serum) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(159,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy 500 ml (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
129,00 zł brutto/1szt.(25,80 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Przeciwzmarszczkowe serum z kawiorem (Gold Caviar EX Serum) Skinfood
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Kojąca maska z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask) SOME BY MI
84,00 zł brutto/1szt.(840,00 zł / 100g brutto)

Bueno
Oczyszczający szampon do włosów (Xanthohumol Shampoo) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(21,80 zł / 100ml brutto)

COSCELL
Liftingujące serum z retinolem (Retino Galvanic Serum 100) Coscell
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100g brutto)

COSCELL
Krem pod oczy z retinolem (Retinol Volume Eyebag Cream) Coscell
179,00 zł brutto/1szt.(1 790,00 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem 0,15% (VITALIFT-A Fortessimo) Dr.Different
209,00 zł brutto/1szt.(696,67 zł / 100g brutto)

Pyunkang Yul
Odżywczy krem nawilżający (Nutrition Cream) Pyunkang Yul
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Podwójny krem z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Dual Cream) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający żel do mycia ciała (Intensive Moisturizing Body Wash) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający balsam do ciała (Intensive Moisturizing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający balsam do ciała z witaminą C (Brightening Vitamin C Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający balsam do ciała z PDRN (PDRN Glow Revealing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rozjaśniający toner-serum (Vita Toning Serum Toner) d'Alba Piedmont
119,00 zł brutto/1szt.(66,11 zł / 100ml brutto)

Anua
Rozjaśniające serum do twarzy (Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30ml) Anua
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Złuszczające płatki do twarzy (Zero Pore Pad) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(1,13 zł / szt. brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 2000) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500) Medicube
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Medicube
Rozjaśniający krem do twarzy z kapsułkami (TXA Niacinamide Capsule Cream) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(143,64 zł / 100g brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77 + Hyaluron Toner) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(25,60 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Krem do twarzy z 1% retinalu liposomalnego i fermentowanym ryżem (KSecret Seoul 1988 Cream: Retinal Liposome 1% + Fermented Rice) KSecret Seoul 1988
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem do twarzy - uszkodzone opakowanie (345 RELIEF CREAM) Dr. Althea
84,16 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 101,16 zł/1szt.Cena regularna 99,00 zł brutto/1szt.(168,32 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Łagodne serum z retinolem - uszkodzone opakowanie (0.1% Gentle Retinol Serum) Dr. Althea
58,66 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 69,00 zł/1szt.Cena regularna 69,00 zł brutto/1szt.(195,53 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Hipoalergiczna pianka do mycia twarzy - uszkodzone opakowanie (Zero Cleanser for Oily Skin) Dr.Different
79,90 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 79,90 zł/1szt.Cena regularna 94,00 zł brutto/1szt.(39,95 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Ujędrniający krem z ceramidami - uszkodzone opakowanie (131 Moisturizer) Dr.Different
118,15 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 118,15 zł/1szt.Cena regularna 139,00 zł brutto/1szt.(118,15 zł / 100ml brutto)









