Kosmetyki i preparaty koreańskie z aktywnymi składnikami
Ilość produktów: 838
Sungboon Editor
Rozjaśniająca maska kolagenowa (Deep Collagen Niacin-Vita C Brightening Mask) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Nawilżająca maska kolagenowa (Deep Collagen Hyalu-B5 Hydrating Mask) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Zestaw
K-Beauty Travel Kit- zestaw podróżny
289,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 319,00 zł/1szt.Cena regularna 311,90 zł brutto/1szt.

Purito
Bezzapachowe serum z Centella Asiatica (Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60 ml) Purito
119,00 zł brutto/1szt.(198,33 zł / 100ml brutto)

Purito
Bezzapachowy krem z ekstraktem z Centelli (Wonder Releaf Centella Cream Unscented) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #13 Neutral Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #15 Rose Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #23 Natural Beige 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. kojących masek kolagenowych (Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. rozjaśniających masek kolagenowych (Deep Collagen Niacin-Vita C Brightening Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. nawilżających masek kolagenowych (Deep Collagen Hyalu-B5 Hydrating Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

d'Alba Piedmont
Kolagenowe płatki pod oczy (White Truffle Intensive the Real Eye Patch) d'Alba Piedmont
199,00 zł brutto/1szt.(221,11 zł / 100g brutto)

d'Alba Piedmont
Łagodzące płatki tonizujące (Daily Mild Cica Calming Pad) d'Alba Piedmont
129,00 zł brutto/1szt.(78,18 zł / 100ml brutto)

Nacific
Zestaw nawilżających masek kolagenowych do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Zestaw kojących masek kolagenowych do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z filtratem z drożdży (Galactomyces Brightening Trial Kit) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Kojące serum z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Repair Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Baza wygładzająca pory z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Poreless Primer) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(790,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Łagodząca maska w płachcie (Cushion Veil Calming Mask) Dr. Althea
16,00 zł brutto/1szt.(45,71 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Wygładzająca maska w płachcie (Jelly Seal Dewy Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Rozjaśniająca maska w płachcie (Vita Glow Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Płatki złuszczające z kwasem salicylowym (2% Salicylic Acid Clear Pad) Dr. Althea
79,00 zł brutto/1szt.(1,22 zł / szt. brutto)

Dr. Althea
Łagodzący krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Green Tea Fresh Sunscreen) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(153,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Rozjaśniająca maska na noc (Phyto Niacin Brightening Sleeping Mask 100ML) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowa maska do twarzy (Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask 70g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(98,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Kolagenowy balsam oczyszczający (Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm 80g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(86,25 zł / 100g brutto)

Barr Cosmetics
Intensywnie nawilżający tonik (Cera Intensive Barrier Toner 38ml) Barr Cosmetics
29,00 zł brutto/1szt.(76,32 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Jedwabista maska do włosów (Self Aesthetic Silky Hair Mask) G9Skin
26,00 zł brutto/1szt.(86,67 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Balsam oczyszczający z witaminą C (Yuzu Vita C 3in1 Gommage Cleansing Balm) Lalarecipe
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem do twarzy (Hemp Cica Cream) Lalarecipe
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem do twarzy 5 ml (Hemp Cica Cream) Lalarecipe
9,00 zł brutto/1szt.(450,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Kolagenowe serum w mgiełce (T3 Baby Collagen Glow Serum Mist) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 50 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 15 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 50 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 15 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 100 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 30 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(130,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Zestaw mini kremów przeciwsłonecznych (Saferecipe Collection Special Kit) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.

Dr.Different
Złuszczający toner do twarzy (pH Balancing Toner) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(36,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem na noc z retinalem (VITAACNAL TX Night Cream) Dr. Different
129,00 zł brutto/1szt.(645,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Oczyszczające serum z kapsułkami (VITAACNAL TX Capsule Serum) Dr.Different
92,66 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 109,00 zł/1szt.Cena regularna 109,00 zł brutto/1szt.(308,87 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Łagodzące serum do twarzy (CICA Metal Serum) Dr.Different
119,00 zł brutto/1szt.(396,67 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Zestaw dwóch sztuk ser antyoksydacyjnych (CEQ Anti-Oxidant Serum Ph.D) Dr.Different
239,00 zł brutto/1szt.(796,67 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Sztyft przeciwsłoneczny (Air Fit Fresh Sun Stick SPF 50+ PA++++) d'Alba
97,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 97,31 zł/1szt.Cena regularna 139,00 zł brutto/1szt.(510,53 zł / 100g brutto)

Bueno
Żel do mycia twarzy (Pure Moonlight Rose Floral Cleanser 30ml) Bueno
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)

Biodance
Odświeżająca maska hydrożelowa do twarzy (Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask) Biodance
17,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Biodance
Rozjaśniająca maska hydrożelowa do twarzy (Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask) Biodance
17,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Holika Holika
Żel przeciwsłoneczny do twarzy i ciała SPF50+ PA++++ (Aloe Cica Waterproof Sunscreen SPF50+ PA++++) Holika Holika
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Mleczny toner nawilżająco-rozjaśniający (Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(37,00 zł / 100ml brutto)

VT Cosmetics
Kojący mikroigłowy booster do twarzy (PRO CICA REEDLE SHOT 100) VT Cosmetics
129,00 zł brutto/1szt.(0,26 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Barierowa maseczka nawilżająca z filtratem ze śluzu ślimaka (Real Snail Skin Barrier Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem naprawczy (PDRN Reju 5000 Cream) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(370,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Krem dogłębnie nawilżający (Aqua Marine Watery Cream) Dr. Althea
54,00 zł brutto/1szt.(108,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Nawilżająca mgiełka do twarzy (Aqua Marine Jelly Mist) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerująca mgiełka do twarzy 60 ml (345 Relief Cream Mist) Dr. Althea
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerująca mgiełka do twarzy 100 ml (345 Relief Cream Mist) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Nawilżające serum (Aqua Marine Deep Serum) Dr. Althea
54,00 zł brutto/1szt.(180,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Wygładzający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Guava Collagen Sun Cream) Lalarecipe
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Matcha Cica Sun Cream) Lalarecipe
89,00 zł brutto/1szt.(445,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Wygładzający sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Guava Collagen Sun Stick) Lalarecipe
79,00 zł brutto/1szt.(395,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Matcha Cica Sun Stick) Lalarecipe
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Intensywnie nawilżający tonik (Cera Intensive Barrier Toner 200ml) Barr Cosmetics
119,00 zł brutto/1szt.(59,50 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Intensywnie regenerujący krem barierowy z ceramidami (Cera Intensive Barrier Cream) Barr Cosmetics
129,00 zł brutto/1szt.(161,25 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Żel oczyszczający z ekstraktem z ryżu (Rice Barrier Gel Cleanser) Barr Cosmetics
109,00 zł brutto/1szt.(72,67 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Wzmacniający krem do twarzy 50 ml (Pantherecipe Cream) Pestlo
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Wzmacniający krem do twarzy 15 ml (Pantherecipe Cream 15) Pestlo
34,00 zł brutto/1szt.(226,67 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozjaśniające serum do twarzy (Rejurecipe Niacinamide 20 Serum) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Bueno
Mgiełka-booster z ryżem Icheon (Icheon Rice Core Mist Toner Skin Booster) Bueno
69,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 79,00 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(65,71 zł / 100ml brutto)

Bueno
Rozświetlające serum z ryżem Icheon (Icheon Rice Core White Serum) Bueno
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Bueno
Odżywczy krem rozświetlający z ryżem Icheon (Icheon Rice Core White Cream) Bueno
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Serum z retinolem 50 ml (Retinol Intense Reactivating Serum) SOME BY MI
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem do twarzy (345 RELIEF CREAM) Dr. Althea
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Łagodzące serum z Centella Asiatica (Wonder Releaf Centella Serum 60 ml) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100ml brutto)

Frudia
Nawilżający balsam do ust z borówką i miodem (Blueberry Hydrating Honey Lip Balm) Frudia
27,00 zł brutto/1szt.(270,00 zł / 100ml brutto)

Frudia
Krem do ust z kokosem i miodem (Coconut Honey Salve Lip Cream) Frudia
27,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Bąbelkowy toner z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Bubble Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(74,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Odżywka do skóry głowy z wąkrotą azjatycką (Cica Peptide Derma Scalp Conditioner) SOME BY MI
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Oczyszczający szampon z wąkrotą azjatycką (Cica Peptide Derma Scalp Shampoo) SOME BY MI
84,00 zł brutto/1szt.(29,47 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kolagenowa maska hydrożelowa (Collagen Melting Gel Mask) Lalarecipe
29,00 zł brutto/1szt.(72,50 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Kojąca maska hydrożelowa (PDRN Melting Gel Mask) Lalarecipe
29,00 zł brutto/1szt.(72,50 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Rozjaśniająca maska hydrożelowa (Vita Melting Gel Mask) Lalarecipe
29,00 zł brutto/1szt.(72,50 zł / 100g brutto)

G9Skin
Krem do twarzy wyrównujący koloryt (White In Whipping Cream) G9Skin
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Kojące serum (Cica PDRN Calming Serum 50ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 150ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący krem do twarzy (Cica PDRN Barrier Cream 50G) Nacific
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Zestaw próbek Cica+PDRN saszetka (Cica PDRN Sachet Set) Nacific
9,00 zł brutto/1szt.(150,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojące serum (Cica PDRN Calming Serum 10ML) Nacific
21,00 zł brutto/1szt.(210,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 18ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(105,56 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący krem do twarzy (Cica PDRN Barrier Cream 20G) Nacific
21,00 zł brutto/1szt.(105,00 zł / 100g brutto)

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 15ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(126,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Ryżowy żel oczyszczający (Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser 150g) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100g brutto)

Pestlo
Przeciwzmarszczkowy krem z filtrem (Saferecipe NMN PDRN Sun Serum) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Matujący krem przeciwsłoneczny (Saferecipe Sun Essence Plus) Pestlo
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Przeciwsłoneczny krem z kapsułkami (Saferecipe Capsule Sun) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Krem-serum oczyszczający pory (Rejurecipe Aqua Pore Cream to Serum) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca ampułka z PDRN (T3 PDRN15 Exosome Glow Ampoule) Pestlo
159,00 zł brutto/1szt.(530,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Peelingujące serum z czarnym ryżem (Black Rice Peeling Serum) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(496,67 zł / 100ml brutto)






















