Kosmetyki i preparaty koreańskie z aktywnymi składnikami
Ilość produktów: 838
G9Skin
Delikatny peeling do twarzy 20 ml (Grapefruit Vita Peeling Gel 20 ml) G9Skin
19,00 zł brutto/1szt.(95,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Zestaw 20 szt. odżywczych ampułek na noc (Sleeping Clinic Ampoule) LADOR
239,00 zł brutto/1szt.

Purito
Regenerujący krem BB z Centella Asiatica (Cica Clearing BB Cream #23 Natural Beige) Purito
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów blond niwelujący żółty odcień 300 ml (Anti-Yellow Shampoo) LADOR
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

Lador
Szampon do włosów zwiększający objętość 250 ml (Wonder Bubble) LADOR
59,00 zł brutto/1szt.(23,60 zł / 100ml brutto)

Lador
Zestaw 20 x ampułka do włosów ze spłukiwaniem (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
219,00 zł brutto/1szt.

Lador
Zestaw 20 szt. ampułek na skórę głowy (Scalp Scaling Spa) LADOR
269,00 zł brutto/1szt.

Frudia
Rozświetlająca pianka do mycia twarzy (Brightening Micro Cleansing Foam 145 ml) Frudia
39,00 zł brutto/1szt.(26,90 zł / 100ml brutto)

It's Skin
Pianka do mycia twarzy z witaminą C (Power 10 Formula Cleansing Foam VC 120ml) It's Skin
49,00 zł brutto/1szt.(40,83 zł / 100ml brutto)

It's Skin
Pianka do mycia twarzy (Have a Greengrape Cleansing Foam 150 ml) It's Skin
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

It's Skin
Pianka do mycia twarzy (Have a Pomegranate Cleansing Foam 150 ml) It's Skin
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Maska na noc z białą truflą (WATERFULL SLEEPING PACK) d'Alba
109,00 zł brutto/1szt.(227,08 zł / 100ml brutto)

Missha
TONIK ROZJAŚNIAJĄCY (VITA C PLUS BRIGHTENING TONER) MISSHA
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Missha
KREM ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA (VITA C PLUS ERASER TONING CREAM) MISSHA
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

It's Skin
Pianka do mycia twarzy (Have a Orange Cleansing Foam 150 ml) It's Skin
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Wielofunkcyjny żel aloesowy 250 ml (Aloe 99% Soothing Gel) Holika Holika
35,00 zł brutto/1szt.(14,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Aloesowa pianka do mycia twarzy (Aloe Facial Cleansing Foam 150 ml) Holika Holika
39,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Całonocna maseczka z miodem i acerolą (HONEY SLEEPING PACK ACEROLA) Holika Holika
109,00 zł brutto/1szt.(121,11 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Całonocna maseczka z ekstraktem z miodu i olejem canola (HONEY SLEEPING PACK CANOLA) Holika Holika
55,00 zł brutto/1szt.(61,11 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Całonocna maseczka z wyciągiem z białego wina (WINE THERAPY SLEEPING MASK WHITE WINE) Holika Holika
79,00 zł brutto/1szt.(65,83 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Zestaw oczyszczających pory plasterków na nos (Pignose Clear Blackhead 3Step Kit) Holika Holika
18,00 zł brutto/1szt.(18,00 zł / szt. brutto)

Lador
Zestaw 4 szt. keratynowych ampułek do włosów bez spłukiwania 2 w 1 (Keratin Power Glue) LADOR
54,00 zł brutto/1szt.

Missha
PIANKA OCZYSZCZAJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCA (VITA C PLUS FOAMING CLEANSER) MISSHA
89,00 zł brutto/1szt.(74,17 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Esencja z ekstraktem z Centella Asiatica (Skin Relief Essence) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Rozjaśniająca esencja (Natural Radiance Essence) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Łagodząca maska w płachcie (Herb Therapy Velvet Mask) Dr. Althea
15,00 zł brutto/1szt.(55,56 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Rozświetlająca maska hydrożelowa (Glow Face Moisture Mask) Lala Recipe
22,00 zł brutto/1szt.(95,65 zł / 100g brutto)

Holika Holika
Krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała SPF50+ PA++++ (Aloe Soothing Essence Waterproof Sun Gel SPF50+ 100ml) Holika Holika
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Prreti
Serum pod oczy ( BERRY WHITE EYE SERUM ) Prreti
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100g brutto)

A'pieu
ODŻYWCZY KREM ROZJAŚNIAJĄCY (BAD VITA CREAM) A'PIEU
79,00 zł brutto/1szt.(263,33 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Oczyszczający krem-żel do suchej skóry 60 ml (Balancing Gel) Pyunkang Yul
69,00 zł brutto/1szt.(115,00 zł / 100ml brutto)

Bergamo
Nawilżająca ampułka do twarzy (S.9 Pure Snail Ampoule) Bergamo
89,00 zł brutto/1szt.

Beauugreen
Hydrożelowe płatki pod oczy (Collagen & Gold Hydrogel Eye Patch) Beauugreen
9,00 zł brutto/1szt.

Benton
Żel peelingujący z kwasami PHA (PHA Peeling Gel) Benton
79,00 zł brutto/1szt.(112,86 zł / 100ml brutto)

Lador
Zestaw ampułek na skórę głowy 4x15g (Scalp Scaling Spa) LADOR
54,00 zł brutto/1szt.

A'pieu
Nawilżający krem do twarzy (Lactobacillus Moisturizing Cream) A'PIEU
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Regenerujący krem BB z Centella Asiatica (Cica Clearing BB Cream #13 Neutral Ivory) Purito
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Tonik zmniejszający widoczność porów (Madagascar Centella Poremizing Clear Toner) Skin1004
129,00 zł brutto/1szt.(61,43 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Olejek oczyszczający do twarzy z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Oil to Foam) SOME BY MI
94,00 zł brutto/1szt.(78,33 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Olejek oczyszczający do twarzy z czarnym cukrem (Black Sugar Perfect Cleansing Oil) SKINFOOD
119,00 zł brutto/1szt.(59,50 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Tonik w sprayu do wrażliwej i tłustej skóry (Mist Toner 100 ml) Pyunkang Yul
44,00 zł brutto/1szt.(44,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy (Revive eye serum : Ginseng + Retinal) Beauty of Joseon
64,00 zł brutto/1szt.(213,33 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Emulsja z witaminą C i probiotykami (Vitamine C + Bifida Lotion) Mary&May
99,00 zł brutto/1szt.(82,50 zł / 100ml brutto)

It's Skin
Krem do twarzy z retinolem (Retinoidin Cream) It's Skin
119,00 zł brutto/1szt.(119,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Serum z matcha (Super Matcha Pore Tightening Serum) SOME BY MI
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Serum z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Serum) SOME BY MI
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Rozjaśniająca maska w płachcie (Yuja Niacin Blemish Serum Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(36,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Krem ze Śluzem ślimaka (Snail TrueCICA Miracle Repair Cream) SOME BY MI
119,00 zł brutto/1szt.(198,33 zł / 100g brutto)

Purito
Bezzapachowe serum z Centella Asiatica (Centella Unscented Serum 60 ml) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Nawilżające serum z kwasem hialuronowym (DermHA-3 Serum 50 ml) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Regenerujący krem BB z Centella Asiatica (Cica Clearing BB Cream #15 Rose Ivory) Purito
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Mizon
Krem do rąk i stóp ze śluzem ślimaka ( Snail Hand And Foot Cream) Mizon
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

Mizon
Krem do rąk i stóp z kwasem hialuronowym ( Hyaluronic Acid Hand And Foot Cream) Mizon
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem do rąk ( Madecassoside Hand Cream) A'pieu
32,00 zł brutto/1szt.(80,00 zł / 100ml brutto)

Mizon
Pianka myjąca zfiltratem śluzu ślimaka ( Snail Repairing Foam Cleanser) Mizon
39,00 zł brutto/1szt.(65,00 zł / 100g brutto)

Goodal
Hydrożelowe płatki pod oczy z witaminą C (Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch) Goodal
139,00 zł brutto/1szt.(193,06 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z retinolem (Retinol Intensive Sheetmask) Some By Mi
19,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100g brutto)

Purito
Nawilżający krem pod oczy (Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented) Purito
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Esencja przeciwsłoneczna do twarzy SPF50+ PA+++ 120ml (Sun Project Light Sun Essence 120 ml) Thank You Farmer
152,10 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 118,30 zł/1szt.Cena regularna 169,00 zł brutto/1szt.(126,75 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Tonik z wyciągiem z róży jerychońskiej (Anastatica Skin Conditioning Toner) Dr. Althea
89,00 zł brutto/1szt.(35,60 zł / 100ml brutto)

ma:nyo
Serum odmładzające z lizatami bifidobakterii Bifida 30 ml (Bifida Biome Complex Ampoule 30 ml) ma:nyo
139,00 zł brutto/1szt.

ma:nyo
Serum odmładzające z lizatami bifidobakterii Bifida 50 ml (Bifida Biome Complex Ampoule 50 ml) ma:nyo
239,00 zł brutto/1szt.

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #23 Medium Beige (Signature Essence Cover Pact Long stay plus Refill 23 Medium Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

Barr Cosmetics
Ampułka rozjaśniająca zaczerwienienia 50 ml (Super Balance Brightening Ampoule) Barr Cosmetics
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Matujący i tonujący krem przeciwsłoneczny UV SPF50+PA+++ (MAKE UP SUN CREAM 60ML MATTE TONE UP) Holika Holika
99,00 zł brutto/1szt.(165,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Nawilżający i tonujący krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50+ PA++++ (MOISTURE MAKE UP SUN CREAM 60ML) Holika Holika
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik (Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner) Some By Mi
99,00 zł brutto/1szt.(49,50 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik z matcha (Super Matcha Pore Tightening Toner) Some By Mi
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Odżywczy krem do twarzy (1025 Dokdo Cream 80 ml) Round Lab
109,00 zł brutto/1szt.(136,25 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Esencja z fermentowanymi drożdżami Galactomyces (Galactomyces Ferment Essence) MIXSOON
129,00 zł brutto/1szt.(129,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Krem przeciwzmarszczkowy (Black Tea Enriched Cream 60 ml ) Pyunkang Yul
199,00 zł brutto/1szt.(331,67 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Odżywczy i przeciwzmarszczkowy tonik (Black Tea Deep Infusion Toner) Pyunkang Yul
119,00 zł brutto/1szt.(59,50 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem nawilżający z madekasozydem (Madecassoside Cream 2X) A'PIEU
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Odżywczy krem do twarzy (Dynasty Cream) Beauty of Joseon
84,00 zł brutto/1szt.(168,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Serum zmniejszające pory 30 ml (Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule) Skin1004
59,00 zł brutto/1szt.(196,67 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Złuszczająca maska na stópy (Soft Foot Peeling Socks) A'Pieu
36,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Rozjaśniająca maska na noc (Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Sleeping Mask) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Rozjaśniająca maska na noc (Yuja Niacin Miracle Brightening Sleeping Mask Mini) SOME BY MI
44,00 zł brutto/1szt.(293,33 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Serum z retinolem 30 ml (Retinol Intense Reactivating Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Mizon
Maska przeciwzmarszczkowa na noc (Snail Wrinkle Care Sleeping Pack) MIZON
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Żel do mycia ciała z kwasem salicylowym (Salicylic Acid Acne Body Wash 350mL) Mom's Bath Recipe
129,00 zł brutto/1szt.(36,86 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Złuszczający płatek do ciała na problemy skórne (Body Peeling Pad Trouble Care) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Mocno złuszczający płatek do ciała (Body Peeling Pad Strong) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Złuszczający płatek do ciała (Body Peeling Pad) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Zestaw ser do twarzy (Hanbang Serum Discovery Kit Revive Serum : Ginseng+Snail Mucin 10ml+Glow Deep Seum : Rice +Alpha Arbutin 10ml+Glow Serum : Propolis+Niacinamide 10ml+Calming Serum : Green tea+Panthenol 10ml) BEAUTY OF JOSEON
89,00 zł brutto/1szt.

Benton
Sztyft przeciwsłoneczny (Mineral Sun Stick SPF50 PA++++) BENTON
89,00 zł brutto/1szt.(593,33 zł / 100g brutto)

COXIR
Ujędrniająca maska z peptydami na noc (Intensive EGF Peptide Cream Maskpack) COXIR
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100ml brutto)

HANSKIN
Balsam oczyszczający (Pore Cleansing Balm PHA) HANSKIN
139,00 zł brutto/1szt.(173,75 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur ze śluzem ślimaka (Snail TrueCICA Miracle Repair Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z propolisem (Propolis Trial Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Skinfood
Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy z kawiorem (Gold Caviar EX Lifting Eye Serum) Skinfood
149,00 zł brutto/1szt.(465,63 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Matujący sztyft przeciwsłoneczny SPF50/PA++++(Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia) Beauty of Joseon
59,00 zł brutto/1szt.(327,78 zł / 100g brutto)

TOCOBO
Esencja z probiotykami (Bifida Biome Essence) TOCOBO
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem do twarzy z ceramidami (Multi Ceramide Cream) TOCOBO
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ 50 ml (Bio Watery Sun Cream 50ml) TOCOBO
74,00 zł brutto/1szt.(148,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ 10 ml (Bio Watery Sun Cream 10ml) TOCOBO
25,00 zł brutto/1szt.(250,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Esencja z żeń-szeniem 40 ml (Ginseng Essence Water 40 ml) Beauty of Joseon
36,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100ml brutto)

celimax
Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ PA++++ ( Dual Barrier Watery Sun Cream SPF 50+ PA++++ 40ml) celimax
69,00 zł brutto/1szt.(172,50 zł / 100ml brutto)

celimax
Odżywczy tonik z ceramidami (Dual Barrier Creamy Toner 150 ml) celimax
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

celimax
Krem do twarzy z ceramidami (Dual Barrier Skin Wearable Cream 50ml) celimax
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

celimax
Wzmacniające serum z ceramidami (Dual Barrier Boosting Serum 30ml) celimax
79,00 zł brutto/1szt.(263,33 zł / 100ml brutto)

celimax
Żel do mycia twarzy z ceramidami (Dual Barrier Mild Gel Cleanser ) celimax
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++) Round Lab
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Missha
Maska w płachcie z kwasem hialuronowym (MISSHA Mascure Hydro Hyaluronic Sheet Mask) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(51,85 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Kojący żel oczyszczający do twarzy (Centella Calming Gel Cleanser 120ml) Barr Cosmetics
89,00 zł brutto/1szt.(74,17 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała i twarzy - delikatny (AHA VITA Exfoliating Fairy Ms type) Wish Formula
25,00 zł brutto/1szt.(75,76 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała - mocny (AHA VITA Exfoliating Fairy Mr type) Wish Formula
25,00 zł brutto/1szt.(75,76 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Zestaw do złuszczania twarzy i ciała (ALYAK Peel Home Beauty Kit) Wish Formula
149,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ DWUPAK (Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++) Round Lab
199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,00 zł/1szt.Cena regularna 218,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Żel do mycia ciała z kwasami (AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Acne Body Cleanser) SOMEBYMI
99,00 zł brutto/1szt.(24,75 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Tonik do twarzy z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Toner ) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Krem z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Cream) SOME BY MI
119,00 zł brutto/1szt.(198,33 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zmywalna maska z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Mask) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100g brutto)

Beaudiani
Spray z kolagenem (Infusing Collagen Concentrate Spray) Beaudiani
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

marka niezdefiniowana
Oczyszczająca pianka (Phyto Bubble Relief Foam) Plodica
64,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z matcha (Super Matcha Pore Care Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Pianka myjąca z kwasami AHA, BHA i PHA (AHA-BHA-PHA Miracle Acne Clear Foam) SOMEBYMI
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

viegano
Oczyszczające serum z kwasami (AHA BHA LHA PHA SERUM) viegano
109,00 zł brutto/1szt.(311,43 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Ampułka z olejkiem z drzewa herbacianego (Tea Tree Biome Blemish Cica Ampoule) MEDIHEAL
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Kojący tonik z zieloną herbatą (Green Tea Fresh Toner) Isntree
63,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 56,88 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)
