Kosmetyki i preparaty koreańskie z aktywnymi składnikami
Ilość produktów: 838
OOTD
Maska w płachcie z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Serum Mask) OOTD
9,00 zł brutto/1szt.(36,00 zł / 100g brutto)

OOTD
Liftingująca maseczka kolagenowa (Collagen Lifting Hydrogel Mask) OOTD
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100g brutto)

OOTD
Rozjaśniające płatki z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Toner Pad) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(57,50 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżające serum do ust z kolorem (Glossy Tinted Lip Serum) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(293,33 zł / 100ml brutto)

OOTD
Intensywnie nawilżające serum (Intensive Moisture Face Serum A.M) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczające serum z kwasami AHA i BHA na noc (AHA BHA Clarifying Serum) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniające serum z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Serum) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczające serum z niacynamidem (Clarifying Niacinamide Serum) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczający żel o niskim pH (Green Plum Low PH Cleansing Gel) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczający żel do mycia twarzy (Heart Leaf Pore Zero Cleanser) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający olejek oczyszczający (Brightening Kiwi Vitamin C Cleansing Oil) OOTD
64,00 zł brutto/1szt.(32,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Barierowy krem do twarzy z peptydami (Peptide Skin Barrier Cream) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(138,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający krem do twarzy z ceramidami (Ceramide Glow Moisture Cream) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(27,60 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający żel do mycia ciała z witaminą C (Brightening Vitamin C Body Wash) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Wygładzający szampon do włosów (Rice Water Biotin Shampoo) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(13,17 zł / 100ml brutto)

OOTD
Zestaw 12 maseczek w płachcie (Variety Hydrating Essence Sheet Masks) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 200ML) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(39,50 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Odżywczy krem do twarzy (147 Barrier Cream) Dr. Althea
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rozjaśniający krem z kapsułkami (Vita Toning Capsule Cream) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(289,09 zł / 100g brutto)

OOTD
Rozjaśniający toner z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Toner) OOTD
59,00 zł brutto/1szt.(23,60 zł / 100ml brutto)

Medicube
Rozjaśniająca maska żelowa (Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask) Medicube
15,00 zł brutto/1szt.(53,57 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z niacynamidem 30 szt. (Yuja Niacin Anti-Blemish Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(24,05 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Krem ze śluzem ślimaka i ekstraktem z ryżu (KSecret Seoul 1988 Cream: Snail Mucin 93% + Rice) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(0,07 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Esencja ze śluzem ślimaka i ekstraktem z ryżu (KSecret Seoul 1988 Essence: Snail Mucin 97% + Rice) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Serum z retinalem liposomalnym i ekstraktem z czarnego żeń-szenia (KSecret Seoul 1988 Serum: Retinal Liposome 2% + Black Ginseng) KSecret Seoul 1988
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerująca maska w płachcie (345 Relief Cream Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Kojące płatki do twarzy (Stretchfit Calming Pad) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(1,28 zł / szt. brutto)

Dr. Althea
Łagodne serum z retinolem (0.1% Gentle Retinol Serum) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dear. A
Chłodząca baza pod makijaż (Cool Fit Primer) Dear. A
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Serum pod oczy z rollerem (Retinol Flat Iron Eye Roller) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(276,00 zł / 100ml brutto)

Zestaw
Men Skincare
219,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 249,00 zł/1szt.Cena regularna 287,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Hair & Body
99,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 119,00 zł/1szt.Cena regularna 131,00 zł brutto/1szt.

G9Skin
Sztyft oczyszczający pory (It Clean Blackhead Cleansing Stick) G9Skin
69,00 zł brutto/1szt.(460,00 zł / 100g brutto)

Lador
Lekki krem przeciwsłoneczny 15 ml (Tamanu Airy Sunscreen) LADOR
19,00 zł brutto/1szt.(0,13 zł / 100ml brutto)

Lador
Lekki krem przeciwsłoneczny 50 ml (Tamanu Airy Sunscreen) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(0,10 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Krem przeciwsłoneczny zwężający pory (Centella Poremizing Velvet Finish Sunscreen 50 ml) Skin1004
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowy żel do mycia twarzy 150 ml (Rice Whip Facial Cleanser) I'm from
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowy toner 150 ml (Rice Toner) I'm from
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowa maska do twarzy 30 g (Rice Mask) I'm from
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100g brutto)

I'm from
Ryżowy krem przeciwsłoneczny 50 ml (Rice Sunscreen SPF50+ PA++++) I'm from
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowe serum 30 ml (Rice Serum) I'm from
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

I'm from
Łagodzący krem do twarzy 50 ml (Mugwort Fluid Cream) I'm From
69,00 zł brutto/1szt.(138,00 zł / 100ml brutto)

I'm from
Miodowa maska do twarzy 120 g (Honey Mask) I'm from
119,00 zł brutto/1szt.(99,17 zł / 100g brutto)

Zestaw
Zestaw startowy na uszkodzoną barierę hydrolipidową (K-Beauty Starter SKIN BARRIER)
189,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 242,00 zł/1szt.Cena regularna 242,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry suchej (K-Beauty Starter DRY)
319,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 339,00 zł/1szt.Cena regularna 385,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry dojrzałej i suchej (K-Beauty Starter ANTI-AGE & DRY)
379,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 465,00 zł/1szt.Cena regularna 465,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry tłustej (K-Beauty Starter OILY)
409,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 510,00 zł/1szt.Cena regularna 510,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry dojrzałej i tłustej (K-Beauty Starter ANTI-AGE & OILY)
364,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 359,00 zł/1szt.Cena regularna 441,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry mieszanej (K-Beauty Starter COMBINATION)
249,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 306,00 zł/1szt.Cena regularna 306,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry dojrzałej i mieszanej (K-Beauty Starter ANTI-AGE & COMBINATION)
429,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 439,00 zł/1szt.Cena regularna 536,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry trądzikowej (K-Beauty Starter ACNE)
259,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 321,00 zł/1szt.Cena regularna 321,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla skóry naczynkowej/ z rumieniem/ trądzikiem różowatym (K-Beauty Starter ROSACEA)
319,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 396,00 zł/1szt.Cena regularna 396,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy z retinalem dla skóry dojrzałej (K-Beauty Starter ANTI & AGE RETINAL)
409,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 515,00 zł/1szt.Cena regularna 515,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla nastolatków z trądzikiem (K-Beauty Starter TEEN ACNE & PORE)
269,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 341,00 zł/1szt.Cena regularna 341,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Zestaw startowy dla nastolatków skóra normalna (K-Beauty Starter TEEN NORMAL)
199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,00 zł/1szt.Cena regularna 247,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
TRY ME BOX: SKIN
69,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 69,00 zł/1szt.Cena regularna 97,00 zł brutto/1szt.

Aromatica
Łagodzący żel aloesowy (Organic Aloe Vera Gel 300 ml) Aromatica
44,00 zł brutto/1szt.(14,67 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerujące serum do twarzy (345 Relief Serum) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(213,33 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Zestaw podróżny linii 345 (345 Travel Kit Wonyoung Exclusive) Dr. Althea
119,00 zł brutto/1szt.(476,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Rozświetlające serum w formie pianki (ABC Glow Whipped Serum) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(74,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Rozjaśniający krem do twarzy (Melaclear Cream) Dr. Althea
79,00 zł brutto/1szt.(395,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Krem z retinolem (Pure Retinol 0.15% Cream) Dr. Althea
49,00 zł brutto/1szt.(245,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Regenerujący krem (PDRN Reju 2000 Cream) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(320,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Ujędrniający krem (PDRN Reju 10000 Cream) Dr. Althea
119,00 zł brutto/1szt.(595,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Serum do rzęs (Eyelash Boost Serum) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(711,11 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozgrzewająca maska oczyszczająca (Strawberry PDRN Heating Pore Mask) Pestlo
129,00 zł brutto/1szt.(184,29 zł / 100g brutto)

Pestlo
Rewitalizująca ampułka do twarzy (NMN NAD+ Ampoule) Pestlo
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kojąca pianka oczyszczająca (Matcha PDRN Self Foaming 3in1 Pack Cleanser) LalaRecipe
89,00 zł brutto/1szt.(44,50 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kojące serum bąbelkujące (Matcha PDRN Bubble Serum) LalaRecipe
109,00 zł brutto/1szt.(114,74 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kojące płatki tonizujące (Matcha PDRN Purifying Toner Pad) LalaRecipe
119,00 zł brutto/1szt.(1,70 zł / szt. brutto)

HANSKIN
Maska zmywalna z witaminą C - uszkodzone opakowanie (Vitamin C Glow Mask) HANSKIN
101,16 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 119,00 zł/1szt.Cena regularna 159,00 zł brutto/1szt.(144,51 zł / 100ml brutto)

viegano
Ujędrniający krem do twarzy (Damask Rose + Coenzyme Q10 Vegan Firming Cream) viegano
74,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 149,00 zł/1szt.Cena regularna 149,00 zł brutto/1szt.(212,86 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy (Miracle Age Repair Eye Cream) Thank You Farmer
199,00 zł brutto/1szt.(995,00 zł / 100g brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy (Miracle Age Repair Cream) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(318,00 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Zmywalna maseczka z czarnym cukrem (Black Sugar Mask Wash Off) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100g brutto)

Pyunkang Yul
Oczyszczający krem-żel do suchej skóry (Balancing Gel) Pyunkang Yul
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 200 ml) Pyunkang Yul
79,00 zł brutto/1szt.(39,50 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Tonik w sprayu do wrażliwej i tłustej skóry (Mist Toner 200 ml) Pyunkang Yul
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżające serum do wrażliwej i tłustej skóry (Moisture Serum) Pyunkang Yul
94,00 zł brutto/1szt.(94,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Odżywcza ampułka na noc (Sleeping Clinic Ampoule) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Maseczka na skórę głowy (Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack) LADOR
59,00 zł brutto/1szt.(29,50 zł / 100ml brutto)

Lador
Ampułka na skórę głowy (Scalp Scaling Spa) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(113,33 zł / 100ml brutto)

Zestaw
HAIR GODDESS- zestaw do pielęgnacji wosów
84,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 77,28 zł/1szt.Cena regularna 133,00 zł brutto/1szt.

Lador
Keratynowa esencja do włosów bez spłukiwania 2 w 1 150 g (Keratin Power Glue) LADOR
109,00 zł brutto/1szt.(72,67 zł / 100g brutto)

COSRX
Esencja ze śluzem ślimaka (Advanced Snail 96 Mucin Power Essence) COSRX
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Plasterki na wypryski (Clear Spot Patch 18pcs) SOME BY MI
24,00 zł brutto/1szt.(1,33 zł / szt. brutto)

COSRX
Płatki peelingujące (One Step Original Clear Pad) COSRX
89,00 zł brutto/1szt.(1,27 zł / szt. brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 100 ml) Pyunkang Yul
44,00 zł brutto/1szt.(44,00 zł / 100ml brutto)

Son & Park
Rozświetlający krem do twarzy (Beauty Filter Cream Glow) Son&Park
179,00 zł brutto/1szt.(447,50 zł / 100g brutto)

Skinfood
Zmywalna maseczka z miodem (HONEY SUGAR FOOD MASK) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(65,83 zł / 100g brutto)

Skinfood
Zmywalna maseczka z białkiem jaja kurzego (Egg White Pore Mask) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(63,20 zł / 100g brutto)

Skinfood
Pianka peelingująca z czarnym cukrem i karmelem (Black Sugar Perfect Scrub Foam) Skinfood
79,00 zł brutto/1szt.(43,89 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała (Bubble Peeling Pad C450) Wish Formula
29,00 zł brutto/1szt.(131,82 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Delikatny peeling z kwasami BHA (Peeling Gel 100 ml) Pyunkang Yul
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Heimish
Łagodna pianka z kwasami AHA (All Clean Green Foam 150 ml) Heimish
49,00 zł brutto/1szt.(32,67 zł / 100ml brutto)

Heimish
Balsam oczyszczający 3 w 1 (All Clean Balm 120 ml) Heimish
69,00 zł brutto/1szt.(57,50 zł / 100ml brutto)

Purito
Przeciwzmarszczkowe serum z witaminą C (Pure Vitamin C Serum 60 ml) Purito
99,00 zł brutto/1szt.(165,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Odżywcze serum z Centella Asiatica (Centella Green Level Buffet Serum 60 ml) Purito
127,00 zł brutto/1szt.(211,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA+++ (Centella Green Level Safe Sun SPF50+ PA+++ ) Purito
92,00 zł brutto/1szt.(184,00 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Kojąca esencja do ciała (Calming Relief Body Essence) LovBod
149,00 zł brutto/1szt.(59,60 zł / 100ml brutto)

Lovbod
Odżywczy spray do ciała z witaminą E (Body Treatment Spray - More) LovBod
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)



















