LEKCJA 5: KOLAGEN
Ilość produktów: 50
Thank You Farmer
Ujędrniająca emulsja do twarzy (Miracle Age Repair Emulsion) Thank You Farmer
189,00 zł brutto/1szt.(145,38 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Przeciwzmarszczkowa maseczka w płachcie (Miracle Age Repair Cotton Mask) Thank You Farmer
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Nawilżająca emulsja do twarzy (True Water Deep Emulsion) Thank You Farmer
159,00 zł brutto/1szt.(122,31 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Nawilżająca maseczka w płachcie (True Water Deep Cotton Mask) Thank You Farmer
14,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Hydrożelowa maseczka na usta z ampułką (G9skin Self aesthetic rose hydrogel lip patch) G9Skin
14,00 zł brutto/1szt.(280,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Przeciwzmarszczkowy krem (Rapid Firm Sculpting Cream) Dr. Althea
109,00 zł brutto/1szt.(242,22 zł / 100ml brutto)

OOTD
Maska w płachcie z kolagenem (Collagen Supreme Mask) OOTD
9,00 zł brutto/1szt.(36,00 zł / 100g brutto)

OOTD
Tonik do twarzy z kolagenem (Collagen Plumping Toner A.M) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(27,60 zł / 100ml brutto)

Sungboon Editor
Liftingująca maska kolagenowa (Deep Collagen Power Boosting Mask 37g) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. Liftingujących masek kolagenowych (Deep Collagen Power Boosting Mask 37g x 4 szt.) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

Pestlo
Maska kolagenowa do twarzy (Baby Collagen Glow Mask) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(212,86 zł / 100ml brutto)

Biodance
Wygładzająca maska kolagenowa do twarzy (Bio Collagen - Real Deep Mask) Biodance
21,00 zł brutto/1szt.(61,76 zł / 100g brutto)

Biodance
Kolagenowa maska nawilżająca (Hydro Cera-Nol Real Deep Mask) Biodance
21,00 zł brutto/1szt.(61,76 zł / 100g brutto)

Medicube
Całonocna maska kolagenowa (Collagen Night Wrapping Mask) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(118,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Nawilżające serum kolagenowe (Collagen Glow Booster Serum) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(593,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Nawilżająca maska kolagenowa do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Kojąca maska kolagenowa do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Medicube
Żelowy krem kolagenowy (Collagen Jelly Cream) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Sungboon Editor
Kojąca maska kolagenowa (Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Rozjaśniająca maska kolagenowa (Deep Collagen Niacin-Vita C Brightening Mask) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Nawilżająca maska kolagenowa (Deep Collagen Hyalu-B5 Hydrating Mask) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. kojących masek kolagenowych (Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. rozjaśniających masek kolagenowych (Deep Collagen Niacin-Vita C Brightening Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

Sungboon Editor
Zestaw 4 szt. nawilżających masek kolagenowych (Deep Collagen Hyalu-B5 Hydrating Mask) Sungboon Editor
129,00 zł brutto/1szt.

d'Alba Piedmont
Kolagenowe płatki pod oczy (White Truffle Intensive the Real Eye Patch) d'Alba Piedmont
199,00 zł brutto/1szt.(221,11 zł / 100g brutto)

Nacific
Zestaw nawilżających masek kolagenowych do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Zestaw kojących masek kolagenowych do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
84,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Kolagenowa maska do twarzy (Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask 70g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(98,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Kolagenowy balsam oczyszczający (Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm 80g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(86,25 zł / 100g brutto)

Pestlo
Kolagenowe serum w mgiełce (T3 Baby Collagen Glow Serum Mist) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 50 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 15 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Wygładzający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Guava Collagen Sun Cream) Lalarecipe
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Wygładzający sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Guava Collagen Sun Stick) Lalarecipe
79,00 zł brutto/1szt.(395,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kolagenowa maska hydrożelowa (Collagen Melting Gel Mask) Lalarecipe
29,00 zł brutto/1szt.(72,50 zł / 100g brutto)

Nacific
Ryżowy żel oczyszczający (Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser 150g) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100g brutto)

Pestlo
Przeciwzmarszczkowy krem z filtrem (Saferecipe NMN PDRN Sun Serum) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Przeciwsłoneczny krem z kapsułkami (Saferecipe Capsule Sun) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca ampułka z PDRN (T3 PDRN15 Exosome Glow Ampoule) Pestlo
159,00 zł brutto/1szt.(530,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Liftingująca maseczka kolagenowa (Collagen Lifting Hydrogel Mask) OOTD
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100g brutto)

Medicube
Rozjaśniająca maska żelowa (Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask) Medicube
15,00 zł brutto/1szt.(53,57 zł / 100g brutto)

Pestlo
Rewitalizująca ampułka do twarzy (NMN NAD+ Ampoule) Pestlo
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100ml brutto)

Biodance
Ampułka kolagenowa zwężająca pory (Pore Tightening Collagen Ampoule) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

Biodance
Krem kolagenowy zmniejszający widoczność porów (Pore Tightening Collagen Cream) Biodance
189,00 zł brutto/1szt.(378,00 zł / 100ml brutto)

COSCELL
Liftingujące serum z retinolem (Retino Galvanic Serum 100) Coscell
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100g brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 2000) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500) Medicube
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)



