Maska w płachcie z kolagenem (Collagen Supreme Mask) OOTD
- Maska w płachcie z kolagenem oraz kwasem hialuronowym. Maska pomaga silnie odżywić i nawilżyć skórę.
Pojemność: 25 g
Koreańska maska w płachcie do twarzy z kolagenem, kwasem hialuronowym i wyciągiem z oczaru wirginijskiego. Maska wspierają elastyczność skóry i zapewnia jej nawilżenie. Ekstrakt z oczaru wirginijskiego pomaga w łagodzeniu podrażnień i zapewnia działanie przeciwzapalne.
Water, Glycerin, Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Carbomer, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Allantoin, Fragrance, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, AteloCollagen
Po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry nałóż maskę w płachcie równomiernie na twarz i pozostaw ją na 15 minut. Nadmiar delikatnie wklep w skórę.
Środki ostrożności:
1) Jeśli pojawią się jakiekolwiek z poniższych problemów skórnych, należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z dermatologiem, gdyż może to pogorszyć stan skóry. Jeśli podczas stosowania produktu wystąpią jakiekolwiek stany takie jak wysypka, obrzęk, swędzenie lub podrażnienie. Jeśli ekspozycja na światło słoneczne obszaru skóry, na który nałożono produkt, powoduje podrażnienia skóry jak powyżej.
2) Nie używaj produktu na otwarte rany i stosuj go zgodnie z instrukcją.
3) W przypadku wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania.
4) Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5) Unikaj ekspozycji produktu na wysokie lub niskie temperatury oraz słońce.
6) Unikaj kontaktu z oczami.
Data ważności: Produkt jednorazowego użytku
Dystrybutor: AMGS Investment Sp. z o.o., ul. Sowińskiego 20/5, 60-283 Poznań
Osoba odpowiedzialna : Luamed, Tanja Zidan s.p., Rafolce 59b, 1225 Lukovica, Slovenia
-
opinie o produkcie
5.00/5
Liczba wystawionych opinii: 1
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
51
40
30
20
10
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt








