Koreańskie bestsellery kosmetyczne
Ilość produktów: 98
G9Skin
Pianka do mycia twarzy z kwasami AHA i BHA 20 ml (White In Milk Mild Foam) G9Skin
19,00 zł brutto/1szt.(95,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Wzmacniająca odżywka do włosów 150 ml (Hydro Lpp Treatment) LADOR
29,00 zł brutto/1szt.(19,33 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Pianka do mycia twarzy z kwasami AHA i BHA (White In Milk Whipping Foam) G9Skin
79,00 zł brutto/1szt.(65,83 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Krem pod oczy rozjaśniający cienie (White In Milk Capsule Eye Cream) G9Skin
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Oczyszczająco-łagodzące serum konopne 5 ml (Hemp Seed Serum) LalaRecipe
9,00 zł brutto/1szt.(180,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Ampułka do włosów ze spłukiwaniem (Perfect Hair Fill-Up) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(130,77 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Nawilżające serum z białą truflą 50 ml (First Spray Serum) d'Alba Piedmont
79,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 109,00 zł/1szt.Cena regularna 109,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Płatki złuszczające z kwasem salicylowym (2% Salicylic Acid Clear Pad) Dr. Althea
79,00 zł brutto/1szt.(1,22 zł / szt. brutto)

Pestlo
Mikroigłowe serum z chłodzącym rollerem (Rejurecipe MTS Roller Serum) Pestlo
164,00 zł brutto/1szt.(328,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Rozświetlający sztyft do twarzy (Bakuchinol™ Glow Balm) LalaRecipe
109,00 zł brutto/1szt.(1 090,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Nawilżający krem z ceramidami (311 Moisturizer) Dr.Different
119,00 zł brutto/1szt.(119,00 zł / 100ml brutto)

Dear. A
Puder matujący (Face Blur Finishing Powder) Dear. A
59,00 zł brutto/1szt.(737,50 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Tonik z wyciągiem z róży jerychońskiej (Anastatica Skin Conditioning Toner) Dr. Althea
89,00 zł brutto/1szt.(35,60 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Relief Sun Rice & Probiotics) Beauty of Joseon
69,00 zł brutto/1szt.(138,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Rozświetlająca maska hydrożelowa (Glow Face Moisture Mask) Lala Recipe
22,00 zł brutto/1szt.(95,65 zł / 100g brutto)

G9Skin
Delikatny peeling do twarzy 20 ml (Grapefruit Vita Peeling Gel 20 ml) G9Skin
19,00 zł brutto/1szt.(95,00 zł / 100ml brutto)

COSRX
Plastry na wypryski - 24 sztuki (Acne Pimple Master Patch) COSRX
17,00 zł brutto/1szt.(0,71 zł / szt. brutto)

Lador
Odżywcza ampułka na noc (Sleeping Clinic Ampoule) LADOR
17,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100ml brutto)
