Koreańskie bestsellery kosmetyczne
Ilość produktów: 98
G9Skin
Łagodzący krem regenerujący (Cica TeaTree 5X Cream) G9Skin
47,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 35,41 zł/1szt.Cena regularna 59,00 zł brutto/1szt.(58,75 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Regenerujący tonik do twarzy z PDRN (PDRN SOLUTION ACTIVING TONER 200ml) Dermaline
139,00 zł brutto/1szt.(69,50 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojąca maska kolagenowa do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Nawilżająca maska kolagenowa do twarzy (Rice Pepta Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Monage
Delikatna emulsja do ciała (Eco Ato Lotion) Monage
89,00 zł brutto/1szt.(29,67 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Przeciwzmarszczkowy krem (Rejurecipe Baku:DN Cream) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Krem rozjaśniający przebarwienia (Rejurecipe TXA Cream) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Łagodzące serum do twarzy (Pantherecipe Nonicica Soothing Serum) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Maska kolagenowa do twarzy (Baby Collagen Glow Mask) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(212,86 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Maska peelingująca z mikroigiełkami (Spicule Re-born Peeling Mask) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(124,17 zł / 100g brutto)

Sungboon Editor
Liftingująca maska kolagenowa (Deep Collagen Power Boosting Mask 37g) Sungboon Editor
36,00 zł brutto/1szt.(97,30 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Łagodzący krem do twarzy (Metal Quick Soothing Cream) Dr.Different
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem pod oczy i na szyję (VITALIFT-A Eye & Neck) Dr.Different
139,00 zł brutto/1szt.(695,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem 0,1% do twarzy (VITALIFT-A FORTE) Dr.Different
169,00 zł brutto/1szt.(845,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem 0,05% do twarzy (VITALIFT-A) Dr.Different
139,00 zł brutto/1szt.(695,00 zł / 100g brutto)

Monage
Złuszczająca mgiełka na wypryski (The Triple Action Formula Acne Mist) Monage
99,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Serum z niacynamidem (15% Niacinamide Purity Serum) Dr. Althea
79,00 zł brutto/1szt.(263,33 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Balsam oczyszczający (Pure Grinding Cleansing Balm) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(148,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Delikatny żel oczyszczający (Green Relief Amino Acid Gel Cleanser) Dr. Althea
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Bueno
Żel do mycia twarzy (Pure Moonlight Rose Floral Cleanser 150ml) Bueno
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)
