Wysyłka powyżej 50,00 zł GRATIS!
  • Stymulator skóry do użytku domowego (TOK STICK) Beuon

Stymulator skóry do użytku domowego (TOK STICK) Beuon

399,00 zł
399,00 zł
/ szt.
  • Stymulator skóry z mikroigiełkami, który dostarcza zawartość serum i ampułki bezpośrednio w głębsze warstwy skóry. Tok Stick to nowoczesne rozwiązanie w Korei - przynosi rewelacyjne efekty odmładzające i bardzo poprawia stan skóry.
Producent: Beuon
OpisSkładStosowanieWarto wiedziećNaszym zdaniem
Tok Stick to nowoczesny stymulator skóry z Korei . Zawiera ultracienkie mikroigiełki, które dostarczają zawartość ampułki / serum w głębsze warstwy skóry. Pamiętaj, by w tym celu użyć serum/ampułki z super skoncentrowanym składem! Mikroigiełki są cieńsze niż włos, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych dermarollerów, które mają dłuższe i grubsze igły i mogą dużo łatwiej podrażnić skórę. DLA KOGO JEST TOK STICK? Dla każdej osoby, która zmaga się z: przebarwieniami, zmarszczkami, zmianami potrądzikowymi, matową skórą, utratą elastyczności, czy zasinieniami pod oczami. JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ? Rozjaśnienie i rozświetlenie skóry, wygładzenie, poprawa napięcia i jędrności skóry. W efekcie mikronakłuwania skóra zaczyna produkować kolagen, dzięki czemu zmarszczki ulegają spłyceniu. Pamiętaj również, że dużo zależy od kosmetyku, który zastosujesz z Tok Stick! W naszym sklepie znajdziesz masę cudownych ampułek, które idealnie nadadzą się do używania z Tok Stick. Szukaj takich składników, jak witamina C, kwas hialuronowy, kolagen, kawior, Syn-Ake, czy ekstrakty z róży.
WYSYŁKA 24 - 48 h
Mikroigiełki są wykonane ze stali szlachetnej pokrytej czystym złotem. Natomiast opakowanie jest wykonane z plastiku.

Przed użyciem:


1. Umyj twarz i stonizuj. Przygotuj skórę do przyjęcia ampułki lub serum.

2. Chwyć za złotą obrączkę na butelce i odkręć jej górną część (z mikroigiełkami) od dolnej (ze zbiorniczkiem na serum).

3. Napełnij butelkę 2 ml ulubionego serum lub ampułki - wypełnij do poziomu "2" widocznego na dolnej części butelki.

4. Zakręć zbiorniczek z serum.

Podczas używania:

1. Wstrząśnij delikatnie buteleczką kierując ją mikroigiełkami w dół. Następnie powoli przykładaj Tok Stick do twarzy, serum zacznie wypływać przez igiełki.

2. Używaj TOK STICK-a przez około 15 minut na całej twarzy.

3. Delikatnie przykładaj Tok Stick do twarzy. Przykładaj go kilka razy w te same obszary twarzy - nawet jeśli czujesz, że stymulujesz to samo miejsce, w rzeczywistości tak nie jest, ponieważ mikroigiełki są ultra cienkie.

4. Po użyciu TOK STICK-a na całej twarzy, możesz skoncentrować się na obszarze, w którym występują główne problemy skórne.

5. Jeśli po użyciu Tok Stick-a serum nadal pozostanie w buteleczce, wklep resztę dłońmi w skórę twarzy i szyi

6. Po zastosowaniu Tok Stick-a, rekomendujemy nałożenie maseczki w płachcie w celu ukojenia skóry. UWAGA! Korzystanie z maseczki nie jest obowiązkowe. Jednak jeśli odczuwasz ból, czy widoczne są zaczerwienienia na twarzy, użyj maseczki, aby ją ukoić.
7. Po całym zabiegu wyczyść urządzenie pod bieżącą wodą, a następnie włóż nasadkę z igłami na około 3 ~ 5 minut do alkoholu.

Używaj raz w tygodniu dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Można stosować częściej, ale sugerujemy stosować 3-4 dni przerwy między nakłuwaniem.

WAŻNE INFORMACJE:

- Ponieważ produkt przeszedł sterylizację i opakowanie jest zaplombowane, nie ma potrzeby dezynfekowania igiełek przed pierwszym użyciem

- Bardzo gęste produkty mogą nie wydobywać się zbyt dobrze z Tok Stick - szukaj kosmetyków z bardziej wodnistą konsystencją. Jeśli chcesz mimo wszystko użyć gęstszego produktu, wtedy nałóż go na twarz i następnie przykładaj Tok Stick.

- MYCIE i DEZYNFEKCJA są najważniejsze, by móc używać Tok Stick przez dłuższy czas.

- Nie zostawiaj resztek serum/ampułki w Tok Stick - za każdym razem opróżnij buteleczkę i umyj ją.

- Tok Stick jest przeznaczony dla 1 osoby. Nie pożyczaj go nikomu innemu!

- Zaczerwienienia skóry zaraz po użyciu Tok Stick są normalną reakcją, ale zazwyczaj nie trwają długo (rano powinny zniknąć z twarzy). Inne tego typu produkty pozostawiają zaczerwienienia na znacznie dłuższy czas.
Tok Stick składa się z 49 mikroigiełek, które są cieńsze od włosa! To pierwszy na rynku sprzęt z tak dużą liczbą mikroigiełek na tak małej powierzchni (1,7 cm2)! Udowodniono, że Tok Stick daje dwa razy lepsze efekty niż konkurencyjne produkty na rynku. Tok Stick może powodować delikatny dyskomfort, szczególnie podczas pierwszego stosowania i jeśli nigdy nie korzystałaś z zabiegów, jak mezoterapia mikroigłowa, czy dermarollery. Niemniej, jest to niewielki dyskomfort, ponieważ igiełki są ultra cienkie. Używaj raz w tygodniu dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Można stosować częściej, ale sugerujemy stosować 3-4 dni przerwy między nakłuwaniem.
Agnieszka (skóra wrażliwa): Na początku miałam obawy co do stosowania Tok Sticka na mojej skórze, ale jak bardzo się myliłam! Przy pierwszym stosowaniu odczuwałam lekki dyskomfort, ale był on raczej spowodowany strachem niż jakimkolwiek bólem (nigdy nie stosowałam dermarollerów i mezoterapii). Zaraz po wykonaniu całego rytuału z Tok Stickiem nałożyłam na twarz maskę w płachcie, by ją ukoić. Jakie wielkie było moje zdziwienie rano, gdy zobaczyłam swoją twarz (po kolejnej, nieprzespanej nocy przy 10-miesięcznym bobasie) - rozświetlona, jędrna, gładka skóra, której nie mogłam przestać dotykać! Teraz nie rozstaję się z Tok Stickiem i używam go regularnie.
recenzje
X
Rabat 5%
Kup teraz, zapłać później z PayPo
Zamów i odbierz w paczkomacie
pixel