Kosmetyki z Centella Asiatica (wąkrota azjatycka)
Ilość produktów: 281
Some By Mi
Zestaw miniatur z matcha (Super Matcha Pore Care Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Pianka myjąca z kwasami AHA, BHA i PHA (AHA-BHA-PHA Miracle Acne Clear Foam) SOMEBYMI
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Ampułka z olejkiem z drzewa herbacianego (Tea Tree Biome Blemish Cica Ampoule) MEDIHEAL
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Kojący tonik z zieloną herbatą (Green Tea Fresh Toner) Isntree
63,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 56,88 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Isntree
Krem-żel z kwasem hialuronowym (Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Krem-żel przeciwsłoneczny z hialuronianem sodu SPF50+ PA++++ (Hyaluronic Acid - Watery Sun Gel SPF50+/PA++++) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Abib
Sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Quick Sunstick Protection Bar SPF 50+ PA++++) Abib
89,00 zł brutto/1szt.(404,55 zł / 100g brutto)

Mixsoon
Kojący tonik do twarzy (Master Soft Toner ) Mixsoon
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 150 ml) Mixsoon
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)

Mizon
Punktowy płyn na wypryski (Good Bye Blemish Pink Spot) Mizon
79,00 zł brutto/1szt.(415,79 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur z ekstraktem z yuja (Yuja Niacin Anti Blemish Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Holika Holika
Aloesowy żel pod prysznic (Aloe 92% Shower Gel) Holika Holika
39,00 zł brutto/1szt.(15,60 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem nawilżający z madekasozydem 120ml (Madecassoside Cream 2X 120ml) A'PIEU
129,00 zł brutto/1szt.(107,50 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Przeciwsłoneczny krem-serum nawilżający 50 ml (HYALU-CICA Water-Fit Sun Serum SPF50+ Skin1004PA++++)
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Ampułka do twarzy z probiotykami (Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50ml) Skin1004
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Missha
Lekki balsam do ciała (Dare Body Moisturizing Lotion Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Missha
Żel do mycia ciała (Dare Body Wash Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Benton
Odżywczy balsam do ciała (Shea Butter and Coconut Body Lotion) Benton
119,00 zł brutto/1szt.(47,60 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 300 ml) Mixsoon
79,00 zł brutto/1szt.(26,33 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Łagodzący krem z białą truflą (Balancing Vegan Cream) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(289,09 zł / 100ml brutto)

Free Moment
Łagodzące serum w sprayu do twarzy (Green Calming Serum Mist) Free Moment
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Torriden
Nawilżające serum do twarzy z kwasem hialuronowym (DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Serum 50ml) Torriden
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Torriden
Łagodzące płatki z wąkrotą azjatycką (BALANCEFUL Toner Pad 180ml (60ea)) Torriden
94,00 zł brutto/1szt.(52,22 zł / 100ml brutto)

Isntree
Zestaw dwóch kremów-żeli przeciwsłonecznych z hialuronianem sodu SPF50+ PA++++ (Hyaluronic Acid - Watery Sun Gel SPF50+/PA++++ 2EA) Isntree
139,00 zł brutto/1szt.(139,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Mikroigłowe serum z chłodzącym rollerem (Rejurecipe MTS Roller Serum) Pestlo
164,00 zł brutto/1szt.(328,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Ryżowy Puder Enzymatyczny 2w1 (RICE ENZYME BRIGHTENING CLEANSING POWDER 40g) Anua
99,00 zł brutto/1szt.(247,50 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Łagodząca maska w płachcie (Real Cica Calming Care Mask)
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Łagodny żel oczyszczający (Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel) Some By Mi
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Krem przeciwzmarszczkowy (BIO ACTIVING PDRN CREAM 100g) Dermaline
249,00 zł brutto/1szt.(249,00 zł / 100g brutto)

Dermaline
Ujędrniająca maska w płachcie (EXO PDRN MASK 28g) Dermaline
19,00 zł brutto/1szt.(67,86 zł / 100g brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy 500 ml (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
129,00 zł brutto/1szt.(25,80 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający balsam do ciała z PDRN (PDRN Glow Revealing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rozjaśniający toner-serum (Vita Toning Serum Toner) d'Alba Piedmont
119,00 zł brutto/1szt.(66,11 zł / 100ml brutto)

Anua
Rozjaśniające serum do twarzy (Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30ml) Anua
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77 + Hyaluron Toner) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(25,60 zł / 100ml brutto)





