Kosmetyki i preparaty koreańskie na problemy skórne
Ilość produktów: 1090
Mizon
Krem do rąk i stóp ze śluzem ślimaka ( Snail Hand And Foot Cream) Mizon
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

Mizon
Krem do rąk i stóp z kwasem hialuronowym ( Hyaluronic Acid Hand And Foot Cream) Mizon
26,00 zł brutto/1szt.(26,00 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem do rąk ( Madecassoside Hand Cream) A'pieu
32,00 zł brutto/1szt.(80,00 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Pianka do mycia twarzy (Egg White Perfect Pore Cleansing Foam) Skinfood
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Mizon
Pianka myjąca zfiltratem śluzu ślimaka ( Snail Repairing Foam Cleanser) Mizon
39,00 zł brutto/1szt.(65,00 zł / 100g brutto)

Goodal
Hydrożelowe płatki pod oczy z witaminą C (Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch) Goodal
139,00 zł brutto/1szt.(193,06 zł / 100g brutto)

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #21 Light Beige (Signature Essence Cover Pact Moisture plus Refill 21 Light Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon do włosów zwiększający objętość 50 ml (Wonder Bubble) LADOR
19,00 zł brutto/1szt.(38,00 zł / 100ml brutto)

Lador
Termoochronny spray do włosów (Thermal Protection Spray 100ml) LADOR
49,00 zł brutto/1szt.(49,00 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Balsam do ust (Labocare Pantenolips Healssence) MEDIHEAL
29,00 zł brutto/1szt.(290,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z retinolem (Retinol Intensive Sheetmask) Some By Mi
19,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100g brutto)

Purito
Nawilżający krem pod oczy (Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented) Purito
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Thank You Farmer
Esencja przeciwsłoneczna do twarzy SPF50+ PA+++ 120ml (Sun Project Light Sun Essence 120 ml) Thank You Farmer
152,10 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 118,30 zł/1szt.Cena regularna 169,00 zł brutto/1szt.(126,75 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Tonik z wyciągiem z róży jerychońskiej (Anastatica Skin Conditioning Toner) Dr. Althea
89,00 zł brutto/1szt.(35,60 zł / 100ml brutto)

Easy Livin'
Mydełko do stylizacji i pielęgnacji brwi (EASY BROW ) Easy Livin'
89,00 zł brutto/1szt.(356,00 zł / 100g brutto)

ma:nyo
Serum odmładzające z lizatami bifidobakterii Bifida 30 ml (Bifida Biome Complex Ampoule 30 ml) ma:nyo
139,00 zł brutto/1szt.

ma:nyo
Serum odmładzające z lizatami bifidobakterii Bifida 50 ml (Bifida Biome Complex Ampoule 50 ml) ma:nyo
239,00 zł brutto/1szt.

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #23 Medium Beige (Signature Essence Cover Pact Long stay plus Refill 23 Medium Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

Barr Cosmetics
Ampułka rozjaśniająca zaczerwienienia 50 ml (Super Balance Brightening Ampoule) Barr Cosmetics
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Matujący i tonujący krem przeciwsłoneczny UV SPF50+PA+++ (MAKE UP SUN CREAM 60ML MATTE TONE UP) Holika Holika
99,00 zł brutto/1szt.(165,00 zł / 100ml brutto)

Holika Holika
Nawilżający i tonujący krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50+ PA++++ (MOISTURE MAKE UP SUN CREAM 60ML) Holika Holika
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik (Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner) Some By Mi
99,00 zł brutto/1szt.(49,50 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik z matcha (Super Matcha Pore Tightening Toner) Some By Mi
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Chasin' Rabbits
Płatki z esencją z grzyba śnieżnego (Magic Beauty Shroom Essence Patch 120 ml) Chasin’ Rabbits
109,00 zł brutto/1szt.(90,83 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Odżywczy krem do twarzy (1025 Dokdo Cream 80 ml) Round Lab
109,00 zł brutto/1szt.(136,25 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Esencja z fermentowanymi drożdżami Galactomyces (Galactomyces Ferment Essence) MIXSOON
129,00 zł brutto/1szt.(129,00 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Krem przeciwzmarszczkowy (Black Tea Enriched Cream 60 ml ) Pyunkang Yul
199,00 zł brutto/1szt.(331,67 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Odżywczy i przeciwzmarszczkowy tonik (Black Tea Deep Infusion Toner) Pyunkang Yul
119,00 zł brutto/1szt.(59,50 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem nawilżający z madekasozydem (Madecassoside Cream 2X) A'PIEU
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Odżywczy krem do twarzy (Dynasty Cream) Beauty of Joseon
84,00 zł brutto/1szt.(168,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Serum zmniejszające pory 30 ml (Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule) Skin1004
59,00 zł brutto/1szt.(196,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Rozjaśniająca maska na noc (Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Sleeping Mask) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.(181,67 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Rozjaśniająca maska na noc (Yuja Niacin Miracle Brightening Sleeping Mask Mini) SOME BY MI
44,00 zł brutto/1szt.(293,33 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Serum z retinolem 30 ml (Retinol Intense Reactivating Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Mizon
Maska przeciwzmarszczkowa na noc (Snail Wrinkle Care Sleeping Pack) MIZON
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Żel do mycia ciała z kwasem salicylowym (Salicylic Acid Acne Body Wash 350mL) Mom's Bath Recipe
129,00 zł brutto/1szt.(36,86 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Złuszczający płatek do ciała na problemy skórne (Body Peeling Pad Trouble Care) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Mocno złuszczający płatek do ciała (Body Peeling Pad Strong) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Mom's Bath Recipe
Złuszczający płatek do ciała (Body Peeling Pad) Mom's Bath Recipe
25,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Zestaw ser do twarzy (Hanbang Serum Discovery Kit Revive Serum : Ginseng+Snail Mucin 10ml+Glow Deep Seum : Rice +Alpha Arbutin 10ml+Glow Serum : Propolis+Niacinamide 10ml+Calming Serum : Green tea+Panthenol 10ml) BEAUTY OF JOSEON
89,00 zł brutto/1szt.

Benton
Sztyft przeciwsłoneczny (Mineral Sun Stick SPF50 PA++++) BENTON
89,00 zł brutto/1szt.(593,33 zł / 100g brutto)

COXIR
Ujędrniająca maska z peptydami na noc (Intensive EGF Peptide Cream Maskpack) COXIR
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100ml brutto)

HANSKIN
Balsam oczyszczający (Pore Cleansing Balm PHA) HANSKIN
139,00 zł brutto/1szt.(173,75 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur ze śluzem ślimaka (Snail TrueCICA Miracle Repair Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z propolisem (Propolis Trial Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

AGE20s
Podkład do twarzy z SPF #21 Light Beige (Signature Essence Cover Pact Intense Cover plus Refill 21 Light Beige) AGE20s
199,00 zł brutto/1szt.(710,71 zł / 100g brutto)

Skinfood
Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy z kawiorem (Gold Caviar EX Lifting Eye Serum) Skinfood
149,00 zł brutto/1szt.(465,63 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Matujący sztyft przeciwsłoneczny SPF50/PA++++(Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia) Beauty of Joseon
59,00 zł brutto/1szt.(327,78 zł / 100g brutto)

TOCOBO
Esencja z probiotykami (Bifida Biome Essence) TOCOBO
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem do twarzy z ceramidami (Multi Ceramide Cream) TOCOBO
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ 50 ml (Bio Watery Sun Cream 50ml) TOCOBO
74,00 zł brutto/1szt.(148,00 zł / 100ml brutto)

TOCOBO
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ 10 ml (Bio Watery Sun Cream 10ml) TOCOBO
25,00 zł brutto/1szt.(250,00 zł / 100ml brutto)

Beauty of Joseon
Esencja z żeń-szeniem 40 ml (Ginseng Essence Water 40 ml) Beauty of Joseon
36,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100ml brutto)

SookSkinCare
Maska LED na twarz, szyję i dekolt (OH MY LED MASK) SookSkinCare
1 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1 999,00 zł/1szt.Cena regularna 2 200,00 zł brutto/1szt.

celimax
Krem przeciwsłoneczny SPF 50+ PA++++ ( Dual Barrier Watery Sun Cream SPF 50+ PA++++ 40ml) celimax
69,00 zł brutto/1szt.(172,50 zł / 100ml brutto)

celimax
Odżywczy tonik z ceramidami (Dual Barrier Creamy Toner 150 ml) celimax
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100ml brutto)

celimax
Krem do twarzy z ceramidami (Dual Barrier Skin Wearable Cream 50ml) celimax
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

celimax
Wzmacniające serum z ceramidami (Dual Barrier Boosting Serum 30ml) celimax
79,00 zł brutto/1szt.(263,33 zł / 100ml brutto)

celimax
Żel do mycia twarzy z ceramidami (Dual Barrier Mild Gel Cleanser ) celimax
69,00 zł brutto/1szt.(34,50 zł / 100ml brutto)

Round Lab
Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++) Round Lab
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Missha
Maska w płachcie z kwasem hialuronowym (MISSHA Mascure Hydro Hyaluronic Sheet Mask) MISSHA
14,00 zł brutto/1szt.(51,85 zł / 100ml brutto)

Barr Cosmetics
Kojący żel oczyszczający do twarzy (Centella Calming Gel Cleanser 120ml) Barr Cosmetics
89,00 zł brutto/1szt.(74,17 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała i twarzy - delikatny (AHA VITA Exfoliating Fairy Ms type) Wish Formula
25,00 zł brutto/1szt.(75,76 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Złuszczający płatek oczyszczający do ciała - mocny (AHA VITA Exfoliating Fairy Mr type) Wish Formula
25,00 zł brutto/1szt.(75,76 zł / 100ml brutto)

Wish Formula
Zestaw do złuszczania twarzy i ciała (ALYAK Peel Home Beauty Kit) Wish Formula
149,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ DWUPAK (Relief Sun Rice & Probiotics) Beauty of Joseon
139,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,00 zł/1szt.Cena regularna 158,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ DWUPAK (Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++) Round Lab
199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,00 zł/1szt.Cena regularna 218,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Żel do mycia ciała z kwasami (AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Acne Body Cleanser) SOMEBYMI
99,00 zł brutto/1szt.(24,75 zł / 100g brutto)

Aromatica
Szampon do włosów z ekstraktem z drzewa herbacianego (Tea Tree Purifying Shampoo 400ml) Aromatica
129,00 zł brutto/1szt.(32,25 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Tonik do twarzy z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Toner ) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Krem z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Cream) SOME BY MI
119,00 zł brutto/1szt.(198,33 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zmywalna maska z propolisem (Propolis B5 Glow Barrier Calming Mask) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100g brutto)

Beaudiani
Spray z kolagenem (Infusing Collagen Concentrate Spray) Beaudiani
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

marka niezdefiniowana
Olejek oczyszczający (Good To Refreshing Cleansing Oil) Plodica
109,00 zł brutto/1szt.

marka niezdefiniowana
Oczyszczająca pianka (Phyto Bubble Relief Foam) Plodica
64,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Zestaw miniatur z matcha (Super Matcha Pore Care Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Pianka myjąca z kwasami AHA, BHA i PHA (AHA-BHA-PHA Miracle Acne Clear Foam) SOMEBYMI
64,00 zł brutto/1szt.(64,00 zł / 100ml brutto)

viegano
Oczyszczające serum z kwasami (AHA BHA LHA PHA SERUM) viegano
109,00 zł brutto/1szt.(311,43 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Ampułka z olejkiem z drzewa herbacianego (Tea Tree Biome Blemish Cica Ampoule) MEDIHEAL
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Aromatica
Ampułka do włosów (Quinoa Protein Hair Ampoule) AROMATICA
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Kojący tonik z zieloną herbatą (Green Tea Fresh Toner) Isntree
63,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 56,88 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Isntree
Krem-żel z kwasem hialuronowym (Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(89,00 zł / 100ml brutto)

Isntree
Krem-żel przeciwsłoneczny z hialuronianem sodu SPF50+ PA++++ (Hyaluronic Acid - Watery Sun Gel SPF50+/PA++++) Isntree
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Abib
Sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Quick Sunstick Protection Bar SPF 50+ PA++++) Abib
89,00 zł brutto/1szt.(404,55 zł / 100g brutto)

Mary & May
Balsam przeciwsłoneczny w sztyfcie 50+ SPF PA++++ (Vegan Blackberry Complex Multi Sun Balm SPF50+ PA++++) Mary & May
59,00 zł brutto/1szt.(590,00 zł / 100g brutto)

Mary & May
Rozjaśniający krem pod oczy (Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream) Mary & May
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z retinolem 30 szt. (Retinol Intense Daily Mask 30pc) Some By Mi
89,00 zł brutto/1szt.(2,97 zł / szt. brutto)

Mixsoon
Kojący tonik do twarzy (Master Soft Toner ) Mixsoon
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 150 ml) Mixsoon
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Pianka oczyszczająca (Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam) Mary & May
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Krem do twarzy (Idebenone + Blackberry Complex Intensive Cream 70g) Mary&May
99,00 zł brutto/1szt.(141,43 zł / 100g brutto)

Aromatica
Rozmarynowa odżywka zagęszczająca włosy (Rosemary Hair Thickening Conditioner) Aromatica
129,00 zł brutto/1szt.(32,25 zł / 100ml brutto)

Mizon
Punktowy płyn na wypryski (Good Bye Blemish Pink Spot) Mizon
79,00 zł brutto/1szt.(415,79 zł / 100ml brutto)

OOTD
Krem pod oczy na noc (Overnight Eye Cream P.M) OOTD
59,00 zł brutto/1szt.(236,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur z ekstraktem z yuja (Yuja Niacin Anti Blemish Starter Kit) SOME BY MI
109,00 zł brutto/1szt.

OOTD
Zestaw 30 maseczek w płachcie (Hydrating Essence Sheet Mask Pack (30pcs)) OOTD
199,00 zł brutto/1szt.(26,53 zł / 100g brutto)

OOTD
Żel do mycia twarzy z papają (Papaya Enzyme Gentle Cleanser) OOTD
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100g brutto)

Holika Holika
Aloesowy żel pod prysznic (Aloe 92% Shower Gel) Holika Holika
39,00 zł brutto/1szt.(15,60 zł / 100ml brutto)

A'pieu
Krem nawilżający z madekasozydem 120ml (Madecassoside Cream 2X 120ml) A'PIEU
129,00 zł brutto/1szt.(107,50 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Przeciwsłoneczny krem-serum nawilżający 50 ml (HYALU-CICA Water-Fit Sun Serum SPF50+ Skin1004PA++++)
129,00 zł brutto/1szt.(258,00 zł / 100ml brutto)

Skin1004
Ampułka do twarzy z probiotykami (Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50ml) Skin1004
139,00 zł brutto/1szt.(278,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Olejek oczyszczający (Bean Cleansing Oil) Mixsoon
99,00 zł brutto/1szt.(50,77 zł / 100ml brutto)

Mixsoon
Odżywcza maska w płachcie -zestaw 5 szt. (Bifida Mask Pack) Mixsoon
49,00 zł brutto/1szt.(39,20 zł / 100g brutto)

TOCOBO
Nawilżający balsam do ust ( Vitamin Nourishing Lip Balm) TOCOBO
39,00 zł brutto/1szt.(1 114,29 zł / 100g brutto)

Missha
Lekki balsam do ciała (Dare Body Moisturizing Lotion Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Missha
Żel do mycia ciała (Dare Body Wash Love Begins) MISSHA
119,00 zł brutto/1szt.(23,80 zł / 100ml brutto)

Mizon
Lekki balsam do ciała z niacynamidem (Niacinamide Smoothing Body Lotion) Mizon
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)

Benton
Odżywczy balsam do ciała (Shea Butter and Coconut Body Lotion) Benton
119,00 zł brutto/1szt.(47,60 zł / 100ml brutto)

Mary & May
Rozjaśniający krem pod oczy- miniatura (Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream 12g) Mary & May
29,00 zł brutto/1szt.(241,67 zł / 100g brutto)

Mixsoon
Toner z wąkrotą azjatycką (Centella Asiatica Toner 300 ml) Mixsoon
79,00 zł brutto/1szt.(26,33 zł / 100ml brutto)

Dear. A
Puder matujący (Face Blur Finishing Powder) Dear. A
59,00 zł brutto/1szt.(737,50 zł / 100g brutto)

Lador
Szampon do włosów z żeń-szeniem i drożdżami piwnymi 300 ml (ROOT RE-BOOT AWAKENING SHAMPOO Red Ginseng & Beer) LADOR
74,00 zł brutto/1szt.(24,67 zł / 100ml brutto)

Lador
Olejek do włosów 80 ml (POLISH OIL - WHITE YUJA) LADOR
99,00 zł brutto/1szt.(123,75 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany balsam do ciała- piżmo (Perfumed Body Lotion Starry Night) SKYBOTTLE
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany balsam do ciała- letni deszcz (Perfumed Body Lotion White Rain) SKYBOTTLE
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany balsam do ciała- różowy grejpfrut i lilia (Perfumed Body Lotion Viva la Pink) SKYBOTTLE
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)

Skybottle
Perfumowany balsam do ciała- drzewo figowe (Perfumed Body Lotion Muhwagua) SKYBOTTLE
99,00 zł brutto/1szt.(33,00 zł / 100ml brutto)


