Etapy i kroki pielęgnacji
Ilość produktów: 888
Mediheal
Płatki złuszczające z papainą i kwasem LHA (Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(74,50 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z ekstraktem z drzewa herbacianego (Teatree Trouble Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(87,65 zł / 100ml brutto)

Mediheal
Płatki tonizujące z retinolem i kolagenem (Retinol Collagen Lifting Pad) Mediheal
149,00 zł brutto/1szt.(82,78 zł / 100ml brutto)

Pyunkang Yul
Nawilżający tonik do suchej skóry (Essence Toner 30 ml) Pyunkang Yul
17,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Skoncentrowana ampułka przeciwzmarszczkowa (BIO ACTIVING PDRN AMPOULE 75ml) Dermaline
199,00 zł brutto/1szt.(265,33 zł / 100ml brutto)

Dermaline
Krem przeciwzmarszczkowy (BIO ACTIVING PDRN CREAM 100g) Dermaline
249,00 zł brutto/1szt.(249,00 zł / 100g brutto)

Dermaline
Ujędrniająca maska w płachcie (EXO PDRN MASK 28g) Dermaline
19,00 zł brutto/1szt.(67,86 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z D-pantenolem 30 szt. (Beta Panthenol Repair Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(2,97 zł / szt. brutto)

HANSKIN
Balsam oczyszczający (Pore Cleansing Balm BHA) HANSKIN
109,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 89,38 zł/1szt.Cena regularna 129,00 zł brutto/1szt.(136,25 zł / 100g brutto)

Amill
Dwufazowy toner ryżowy (Fresh Rice Ampoule Toner) Amill
89,00 zł brutto/1szt.(44,50 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Liposomowe serum z kapsułkami (White Truffle First Oil Capsule Serum) d'Alba Piedmont
159,00 zł brutto/1szt.(159,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy 500 ml (Heartleaf 77% Soothing Toner) Anua
129,00 zł brutto/1szt.(25,80 zł / 100ml brutto)

Skinfood
Przeciwzmarszczkowe serum z kawiorem (Gold Caviar EX Serum) Skinfood
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Kojąca maska z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask) SOME BY MI
84,00 zł brutto/1szt.(840,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Baza wygładzająca pory z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Poreless Primer) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(790,00 zł / 100g brutto)

COSCELL
Liftingujące serum z retinolem (Retino Galvanic Serum 100) Coscell
169,00 zł brutto/1szt.(338,00 zł / 100g brutto)

COSCELL
Krem pod oczy z retinolem (Retinol Volume Eyebag Cream) Coscell
179,00 zł brutto/1szt.(1 790,00 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem z retinalem 0,15% (VITALIFT-A Fortessimo) Dr.Different
209,00 zł brutto/1szt.(696,67 zł / 100g brutto)

Pyunkang Yul
Odżywczy krem nawilżający (Nutrition Cream) Pyunkang Yul
109,00 zł brutto/1szt.(109,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Podwójny krem z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Dual Cream) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający żel do mycia ciała (Intensive Moisturizing Body Wash) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Nawilżający balsam do ciała (Intensive Moisturizing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający balsam do ciała z witaminą C (Brightening Vitamin C Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozświetlający balsam do ciała z PDRN (PDRN Glow Revealing Body Lotion) OOTD
89,00 zł brutto/1szt.(11,87 zł / 100ml brutto)

d'Alba Piedmont
Rozjaśniający toner-serum (Vita Toning Serum Toner) d'Alba Piedmont
119,00 zł brutto/1szt.(66,11 zł / 100ml brutto)

Anua
Rozjaśniające serum do twarzy (Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30ml) Anua
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Złuszczające płatki do twarzy (Zero Pore Pad) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(1,13 zł / szt. brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 2000) Medicube
89,00 zł brutto/1szt.(296,67 zł / 100ml brutto)

Medicube
Ujędrniające serum z mikroigiełkami (PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500) Medicube
99,00 zł brutto/1szt.(330,00 zł / 100ml brutto)

Medicube
Rozjaśniający krem do twarzy z kapsułkami (TXA Niacinamide Capsule Cream) Medicube
79,00 zł brutto/1szt.(143,64 zł / 100g brutto)

Anua
Olejek oczyszczający do twarzy (Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200ml) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(32,00 zł / 100ml brutto)

Anua
Kojący tonik do twarzy (Heartleaf 77 + Hyaluron Toner) Anua
64,00 zł brutto/1szt.(25,60 zł / 100ml brutto)

KSecret Seoul 1988
Krem do twarzy z 1% retinalu liposomalnego i fermentowanym ryżem (KSecret Seoul 1988 Cream: Retinal Liposome 1% + Fermented Rice) KSecret Seoul 1988
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Monage
Nawilżający balsam w sztyfcie - delfin (Vegan Multi Comfort Balm) Monage
39,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 39,50 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(359,09 zł / 100g brutto)

Nacific
Żelowe płatki z kolagenem - uszkodzone opakowanie (Rice Pepta Collagen Jelly Pads 30 pcs) Nacific
74,26 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 74,26 zł/1szt.Cena regularna 99,00 zł brutto/1szt.(148,52 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rewitalizująca ampułka do twarzy - uszkodzone opakowanie (NMN NAD+ Ampoule) Pestlo
126,75 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 169,00 zł/1szt.Cena regularna 169,00 zł brutto/1szt.(253,50 zł / 100ml brutto)












