Kosmetyki do cery tłustej
Ilość produktów: 613
Nacific
Kojąca maska kolagenowa do twarzy (Green Tea Cica Collagen Gel Mask) NACIFIC
24,00 zł brutto/1szt.(68,57 zł / 100g brutto)

Nacific
Rozjaśniające płatki tonujące (Phyto Niacin Brightening Toner Pad 160ML) NACIFIC
99,00 zł brutto/1szt.(61,88 zł / 100ml brutto)

Nacific
Esencja przeciwsłoneczna SPF 50+ PA++++ (Sun Essence 50 g) NACIFIC
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100g brutto)

SookSkinCare
Maska LED na twarz (THE K MASK) SookSkinCare
1 099,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1 099,00 zł/1szt.Cena regularna 1 899,00 zł brutto/1szt.

Dermaline
Liftingujące płatki pod oczy (BIO ACTIVING PDRN EYE PATCH 1.4g*60ea) Dermaline
139,00 zł brutto/1szt.(2,32 zł / szt. brutto)

Dr.Different
Złuszczający toner z kwasami AHA i BHA (Scaling Toner for Oily Skin) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(36,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem z ceramidami (113 Moisturizer) Dr.Different
119,00 zł brutto/1szt.(119,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #27 Sand Beige) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Maska w płachcie z aloesem (Real Aloe Soothing Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(45,00 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Krem naprawczy z beta-pantenolem (Beta Panthenol Repair Cream) SOME BY MI
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Wyrównująca teksturę maseczka z kwasami (Real AHA-BHA-PHA Calming Care Mask) SOME BY MI
9,00 zł brutto/1szt.(47,37 zł / 100g brutto)

G9Skin
Łagodzący krem regenerujący (Cica TeaTree 5X Cream) G9Skin
47,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 35,41 zł/1szt.Cena regularna 59,00 zł brutto/1szt.(58,75 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Łagodząca maska w płachcie (Cica Deep Moisture Mask) G9Skin
12,00 zł brutto/1szt.(54,55 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Ujędrniająca maska w płachcie (Lacto Deep Moisture Mask) G9Skin
12,00 zł brutto/1szt.(54,55 zł / 100ml brutto)

G9Skin
Rozjaśniająca maska w płachcie (Vita Deep Moisture Mask) G9Skin
12,00 zł brutto/1szt.(54,55 zł / 100ml brutto)

Zestaw
K-Beauty Travel Kit- zestaw podróżny
289,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 319,00 zł/1szt.Cena regularna 311,90 zł brutto/1szt.

Purito
Bezzapachowy krem z ekstraktem z Centelli (Wonder Releaf Centella Cream Unscented) Purito
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #13 Neutral Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #15 Rose Ivory 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Purito
Krem BB (Wonder Releaf Centella BB Cream #23 Natural Beige 30ml) PURITO
74,00 zł brutto/1szt.(246,67 zł / 100ml brutto)

Monage
Nawilżający balsam koloryzujący w sztyfcie do ust i policzków- królik (Vegan Multi Raum Balm) Monage
39,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 79,00 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(359,09 zł / 100g brutto)

d'Alba Piedmont
Kolagenowe płatki pod oczy (White Truffle Intensive the Real Eye Patch) d'Alba Piedmont
199,00 zł brutto/1szt.(221,11 zł / 100g brutto)

d'Alba Piedmont
Łagodzące płatki tonizujące (Daily Mild Cica Calming Pad) d'Alba Piedmont
129,00 zł brutto/1szt.(78,18 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Zestaw miniatur z filtratem z drożdży (Galactomyces Brightening Trial Kit) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Peelingująca pianka bąbelkowa (Lactosoy Mild Bubble Peeling Cleanser) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(49,44 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Kojące serum z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Soothing Repair Serum) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Baza wygładzająca pory z PDRN i spiruliną (PDRN Spirulina Poreless Primer) SOME BY MI
79,00 zł brutto/1szt.(790,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Łagodząca maska w płachcie (Cushion Veil Calming Mask) Dr. Althea
16,00 zł brutto/1szt.(45,71 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Wygładzająca maska w płachcie (Jelly Seal Dewy Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Rozjaśniająca maska w płachcie (Vita Glow Mask) Dr. Althea
14,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Płyn oczyszczający pory (Premium Quick Step Sebum Cleanser) Dr. Althea
59,00 zł brutto/1szt.(59,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Balsam do demakijażu dogłębnie oczyszczający pory (Pore Refresh Grinding Cleansing Balm) Dr. Althea
74,00 zł brutto/1szt.(148,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Łagodzący krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Green Tea Fresh Sunscreen) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(153,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kolagenowy balsam oczyszczający (Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm 80g) NACIFIC
69,00 zł brutto/1szt.(86,25 zł / 100g brutto)

LalaRecipe
Balsam oczyszczający z witaminą C (Yuzu Vita C 3in1 Gommage Cleansing Balm) Lalarecipe
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem do twarzy (Hemp Cica Cream) Lalarecipe
109,00 zł brutto/1szt.(218,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem do twarzy 5 ml (Hemp Cica Cream) Lalarecipe
9,00 zł brutto/1szt.(450,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 50 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Tonujący krem przeciwsłoneczny 15 ml (Saferecipe Niamin C Tone Up Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 50 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozświetlająca esencja przeciwsłoneczna 15 ml (Saferecipe Glow Sun Essence SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(260,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 100 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Chłodzący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała 30 ml (Saferecipe Face & Body Cooling Sun SPF 50+ PA++++) Pestlo
39,00 zł brutto/1szt.(130,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Zestaw mini kremów przeciwsłonecznych (Saferecipe Collection Special Kit) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.

Dr.Different
Złuszczający toner do twarzy (pH Balancing Toner) Dr.Different
109,00 zł brutto/1szt.(36,33 zł / 100ml brutto)

Dr.Different
Krem na noc z retinalem (VITAACNAL TX Night Cream) Dr. Different
129,00 zł brutto/1szt.(645,00 zł / 100g brutto)

Dr.Different
Oczyszczające serum z kapsułkami (VITAACNAL TX Capsule Serum) Dr.Different
92,66 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 109,00 zł/1szt.Cena regularna 109,00 zł brutto/1szt.(308,87 zł / 100ml brutto)

Bueno
Żel do mycia twarzy (Pure Moonlight Rose Floral Cleanser 30ml) Bueno
29,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)

Biodance
Odświeżająca maska hydrożelowa do twarzy (Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask) Biodance
17,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Biodance
Rozjaśniająca maska hydrożelowa do twarzy (Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask) Biodance
17,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100g brutto)

Holika Holika
Żel przeciwsłoneczny do twarzy i ciała SPF50+ PA++++ (Aloe Cica Waterproof Sunscreen SPF50+ PA++++) Holika Holika
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Mleczny toner nawilżająco-rozjaśniający (Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(37,00 zł / 100ml brutto)

Monage
Nawilżający balsam koloryzujący w sztyfcie do ust i policzków- wydra (Vegan Multi Raum Balm) Monage
39,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 79,00 zł/1szt.Cena regularna 79,00 zł brutto/1szt.(359,09 zł / 100g brutto)

Dr. Althea
Regenerująca mgiełka do twarzy 60 ml (345 Relief Cream Mist) Dr. Althea
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Regenerująca mgiełka do twarzy 100 ml (345 Relief Cream Mist) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący krem przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Matcha Cica Sun Cream) Lalarecipe
89,00 zł brutto/1szt.(445,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Łagodzący sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ PA++++ (Matcha Cica Sun Stick) Lalarecipe
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Rozjaśniające serum do twarzy (Rejurecipe Niacinamide 20 Serum) Pestlo
109,00 zł brutto/1szt.(363,33 zł / 100ml brutto)

Some By Mi
Serum z retinolem 50 ml (Retinol Intense Reactivating Serum) SOME BY MI
149,00 zł brutto/1szt.(298,00 zł / 100ml brutto)

SookSkinCare
Maska laserowa (REJUVEDERM PRO) SookSkinCare
2 299,00 zł brutto/1szt.

Some By Mi
Bąbelkowy toner z retinolem i bakuchiolem (Retinol Bakuchiol Bubble Toner) SOME BY MI
74,00 zł brutto/1szt.(74,00 zł / 100ml brutto)

LalaRecipe
Kojąca maska hydrożelowa (PDRN Melting Gel Mask) Lalarecipe
29,00 zł brutto/1szt.(72,50 zł / 100g brutto)

Bueno
Jednorazowe ręczniki do twarzy 25 szt. (PURE ROUTINE FACE TOWEL) Bueno
44,00 zł brutto/1szt.

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 150ML) Nacific
89,00 zł brutto/1szt.(59,33 zł / 100ml brutto)

Nacific
Kojący toner (Cica PDRN First Toner 18ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(105,56 zł / 100ml brutto)

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 15ML) Nacific
19,00 zł brutto/1szt.(126,67 zł / 100ml brutto)

Nacific
Ryżowy żel oczyszczający (Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser 150g) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(52,67 zł / 100g brutto)

Pestlo
Matujący krem przeciwsłoneczny (Saferecipe Sun Essence Plus) Pestlo
89,00 zł brutto/1szt.(178,00 zł / 100ml brutto)

Pestlo
Peelingujące serum z czarnym ryżem (Black Rice Peeling Serum) Pestlo
149,00 zł brutto/1szt.(496,67 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniające płatki z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Toner Pad) OOTD
69,00 zł brutto/1szt.(57,50 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczające serum z kwasami AHA i BHA na noc (AHA BHA Clarifying Serum) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(158,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczające serum z niacynamidem (Clarifying Niacinamide Serum) OOTD
79,00 zł brutto/1szt.(31,60 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczający żel o niskim pH (Green Plum Low PH Cleansing Gel) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Oczyszczający żel do mycia twarzy (Heart Leaf Pore Zero Cleanser) OOTD
44,00 zł brutto/1szt.(22,00 zł / 100ml brutto)

OOTD
Rozjaśniający olejek oczyszczający (Brightening Kiwi Vitamin C Cleansing Oil) OOTD
64,00 zł brutto/1szt.(32,00 zł / 100ml brutto)

Nacific
Żel oczyszczający z PDRN (Cica PDRN Gel Cleanser 200ML) Nacific
79,00 zł brutto/1szt.(39,50 zł / 100ml brutto)

Easy Livin'
Gua Sha do modelowania twarzy z Białego Jadeitu (Modeling Gua Sha Stone with White Jade) Easy Livin'
89,00 zł brutto/1szt.

OOTD
Rozjaśniający toner z witaminą C (Dark Spot Vitamin C Toner) OOTD
59,00 zł brutto/1szt.(23,60 zł / 100ml brutto)

Medicube
Rozjaśniająca maska żelowa (Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask) Medicube
15,00 zł brutto/1szt.(53,57 zł / 100g brutto)

Some By Mi
Zestaw masek w płachcie z niacynamidem 30 szt. (Yuja Niacin Anti-Blemish Daily Mask 30 pcs) SOME BY MI
89,00 zł brutto/1szt.(24,05 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Kojące płatki do twarzy (Stretchfit Calming Pad) Dr. Althea
64,00 zł brutto/1szt.(1,28 zł / szt. brutto)

Dr. Althea
Łagodne serum z retinolem (0.1% Gentle Retinol Serum) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dear. A
Chłodząca baza pod makijaż (Cool Fit Primer) Dear. A
69,00 zł brutto/1szt.(230,00 zł / 100ml brutto)

Dr. Althea
Serum pod oczy z rollerem (Retinol Flat Iron Eye Roller) Dr. Althea
69,00 zł brutto/1szt.(276,00 zł / 100ml brutto)

Zestaw
Men Skincare
219,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 249,00 zł/1szt.Cena regularna 287,00 zł brutto/1szt.

Zestaw
Hair & Body
99,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 119,00 zł/1szt.Cena regularna 131,00 zł brutto/1szt.

G9Skin
Sztyft oczyszczający pory (It Clean Blackhead Cleansing Stick) G9Skin
69,00 zł brutto/1szt.(460,00 zł / 100g brutto)

Lador
Matujący sztyft przeciwsłoneczny (Tamanu Oil Sun Stick) LADOR
69,00 zł brutto/1szt.(328,57 zł / 100g brutto)

Skin1004
Krem przeciwsłoneczny zwężający pory (Centella Poremizing Velvet Finish Sunscreen 50 ml) Skin1004
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / 100ml brutto)

I'm from
Ryżowy żel do mycia twarzy 150 ml (Rice Whip Facial Cleanser) I'm from
59,00 zł brutto/1szt.(39,33 zł / 100ml brutto)






























